| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

12.5.2005 7:40:27 Hanka,3 deti

Re: Hladam kamosky v okoli Hannoveru

Ahojky a krasny slunecny den.

Monco,
dnes rano v 5,30. Bohuzel rvala jako tur, nesla uklidnit a probudila i kluky a mam tuseni ze i ty, co bydli nad nami a pod nami. Mela hlas jako Amanda Lear, snad ji to nezustane. Mala se sama posadi i na zemi, kdyz se nema ceho pridrzet, ale jeste jsem ji nevidela. Udela to vzdy, kdyz se nedivam.

Rano cestou do skoly se mi povedla pekna bota. Vezu Rudika a najednou mi Rudik povida: Mami, vis, zes mi vzala Robikovo aktovku?
Ja je vymenila. Tak jsem musela mazat zpet. Robik ma aktovku s obrazky hvezdnych valek a Rudik ma dinosaury, v predsini jsou vzdy vedle sebe. No, posledni dobou blbnu dost, potrebovala bych na par dni asi vysadit.

Vcera mel Robik fotbal. zapas, hrali i za toho hnusneho deste a vyhrali neuveritelnych 13:0. Musim jeste koupit noviny a "nenapadne" je polozit pak pred tatku.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Hladam kamosky v okoli Hannoveru Zana 12.5.2005 0:5
*Re: Hladam kamosky v okoli Hannoveru Hanka,3 deti 12.5.2005 7:40
*Re: Hladam kamosky v okoli Hannoveru Magda jelínková, tři děti 9.12.2013 21:58
**Re: Hladam kamosky v okoli Hannoveru Karolina 3.10.2014 11:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.