| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

16.6.2000 23:27:42 Iva, 1+?

Re: Těhotenský test - kdy?

Milá Blanko,
mám stejnou zkušenost s testy, ukážou to velmi brzo. Já jsem s tím okamžitě letěla k lékaři, ale bylo tak brzo, že nic neviděl a vystrašil mně s úvahami o hormonální poruše a mimoděložním těhotenství. Moje velká radost byla na týden, než normální těhotenství potvrdil kresvní test, překrytá strachem. Naše hormonální porucha se jmenuje Zuzanka. Máme (nejsem sama s touhle zkušeností) trochu pocit, že doktoři se na tyhle testy dívají trochu s depektem, i když nechápu, proč.
Teď jsem na tom stejně - doma testovací proužek (v testu za 40,- Kč)okamžitě ukázal JSI V TOM!!! a kdyby mne neznepokojovaly bolesti v podbřišku, cestu do ordinace bych odložila ještě aspoň o 14 dní.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Těhotenský test - kdy? Blanka 12.6.2000 11:10
*Re: Těhotenský test - kdy? Mirka (28), holčička 4.měsíce. 13.6.2000 0:57
*Re: Těhotenský test - kdy? Iva, 1+? 16.6.2000 23:27
**Re: Těhotenský test - kdy? Pro Ivu, Pavla 19.6.2000 8:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.