| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

26.7.2000 15:08:42 Lenka

Re: nástup na mateřskou

Já si myslím, že to taky dost záleží na výši tvého výdělku. Ať nastoupíš 6 týdnů nebo 8 od nástupu ti šest měsíců platí zaměstnavatel nemocenskou, takže když nastoupíš 8 týdnů předem, přestane ti ji platit o něco dřív až už bude mimčo na světě. Taky záleží na tom, kolik té nevybrané dovolené máš, takže je dost těžké ti konkrétně radit. Já např. jdu na mateřskou těch osm týdnů předem. Doktor mě sice taky zrazoval kvůli financím, ale zjistila jsem si že ty dva týdny v mém případě mě ani finančně nezruinují ani nevytáhnou z bryndy.
Jo, já si ve své situaci tu dovolenou radši vyberu hned. Pokud vím, tak ti ji proplatí až na konci roku a vzhledem k dost nestabilnímu současnému postavení mé firmy se bojím, abych ty peníze nemusela vymáhat příští rok soudně.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
nástup na mateřskou Jitka, 27 týden 26.7.2000 14:1
*Re: nástup na mateřskou Martina, 27. tyden 26.7.2000 15:8
**K tomu spaní miminka Hana, 15. týden 26.7.2000 15:12
**Re: nástup na mateřskou Jitka, 27 týden 26.7.2000 16:49
***Re: nástup na mateřskou Martina, 27. tyden 27.7.2000 9:19
*Re: nástup na mateřskou Lenka 26.7.2000 15:8
*Re: nástup na mateřskou Jana 26.7.2000 15:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.