| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nemůžu otěhotnět

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 32037  [Dalších 31957 >>]
elko 70879
9.10.2011 13:00:12
Eli,třeba je jen Jonka zahleněný a proto zvracel,snad bude ok!!!
My měli k obědu květák obalovaný:-)

No osamostatnit,já už sama jsem delší dobu...musím zaplatit bydlení,školku,jídlo,pojištění atd a to porstě z jednoho platu nejde...
Elinka2 74449
9.10.2011 9:05:41
Ahoj,
tak včera večer Jonášek zvracel, nevím, jestli se o něj pokouší nějaká nemoc nebo z únavy. Manžel totiž v sobotu zalehnul, že ho bolí v krku a celé tělo.
Ale dnes ráno už Jonka normálně snídal, tak doufám, že to nic nebude, jen má jakoby pořád tu rýmu, už nic nesmrká, ale má ji někde vzadu, že dýchá spíš pusou a v noci chrápe a chrčí, začala jsem mu kapat Otrivin, ten by to měl uvolnit. Teď se nahoře s Toníkem dívají na pohádku. Venku je teda zima, nevím jestli půjdeme ven. Za chvilku jdu stejně vařit obídek - vepřo, bramboro a zelo / s knedlíkem se mi nechce piplat/.
Danči, myslím, že rizikovější by asi byla ta redukce, ale teď je předčasné o tom uvažovat. Řešit to budeš až to nastane a lékaři ti poradí. A třeba taková situace ani nenastane, embryjko tam zůstane jedno jako u Verunky a ty budeš šťastná těhulka~:-D Nemá cenu se stresovat předem.
Leni, obdivuji Tě, jak to zvládáš, tedy 2 práce - klobouk dolů. Asi se chceš osamostatnit, že? Jsi šikovná a statečná. A je fajn, že Kubík je v pohodě ve školce.
Tak já letím něco dělat, jsem zvědavá, jestli přijdou i ostatní, když jsme se tady tak trochu rozpísaly. Mějte hezkou neděličku~;)
elko 70879
9.10.2011 7:41:00
Danči,

císařem přeci rodí dost žen a májí i 3děti v tom bych problém neviděla.Každé těhu je jiné,moje sestra porodila v 35tt,ted čekají druhé a drží se i když si ji hlídají.
2čátka jsou rizikovější,ale nebála bych se,všude je riziko.

No a já práci měla,jen jsem zůstala doma kvůli Kubovi...

Eli,ano mám 2práce.
Danca78 71667
8.10.2011 19:57:07
Leni, Eli,
dobrý večer ~h~ Dvojčátka nechci jak ze zdravotních, tak i z finančních důvodů. Za prvé sem po císaři, za další jsou rizikovější než jednočetné těhu a když už sem měla problémy v minulém, tak se předpokládá, že bych porodila opět předčasně.

Leni,
to je super, že už máš práci a Kubík konečně nastoupil do školky ~R^

Eli,
taky už v práci? Paráda, že to Jonka takhle zvládá. Verunka snad taky brzy přestane ráno plakat. My se jí snažíme ve volném čase hodně věnovat, takže je na nás dost fixovaná a takhle to vypadá ~d~
Elinka2 74449
8.10.2011 14:29:31
Ahojky, zdravím všechny!
Od září už chodím do práce na zkrácený úvazek, Jonášek chodí do školky, myslela jsem, že ho budu brát po obědě, ale po 2 dnech se mně ptal, proč tam nemůže spinkat a že by ve škulce rád spal. Tak teď pro něj chodím po spaní, aspoň se nemusím hodnit. Většinou jsem v práci od 8 do 14, i když mám úvazek 4 hodiny denně, ale naddělávám si, protože v listopadu jedeme na 3-týdenní dovču a já ještě nebudu mít nárok na tolik dní dovolené.
Jonka je ve školce spokojený, vůbec neplakal, paní učitelka říkala, že pěkně jí, sám se obléká, je šikovný, jen trochu neposlušný. Ale to se snad spraví. Tak jsem moc ráda a v práci jsem spokojená.
Jonka taky před týdnem dostal nějakou rýmu, ale teplotu neměl, tak do školky chodil.
Toník a Kristýnka ve škole zatím v pohodě.
Danči, budu držet pěsti. A dvojčátka nemůžeš mít ze zdravotních důvodů? A Verunka si ve školce určo brzy zvykne.
Leni, tak fajn, že je Kubík spokojený. A bude mít památku v novinách, super. Ty máš 2 práce?
Verčo, tak ten čas letí. A budete mít větší byteček a vánocky v novem, tak ať jste spokojení.
Minx, Jáji a ostatní papapa a mějte se hezky a překonejte škaredé podzimní počasí bez nemocí.
elko 70879
8.10.2011 14:04:14
ahoj po dlouhé době:-)

Veru,gratulaace ke stěhování,to je parádička:-)~R^~g~

Danči,držím palečky!!!
Proč by jsi nechtěla 2čátka?

My ukončili týden ve školce,já v práci,měsíc už chodím uklízet,vždy po práci.
jinak myslím,že je vše OK,jen máme rýmu,tak jsme o víkendu doma at se z toho dostaneme a jsme fit na další týden.
Jinak mám Kubu v novinách,chodí do nové školky,tak to tam byli fotit,tak mám pro něj památku až bude veliký:-))

Mějte se!!!
Danca78 71667
8.10.2011 12:15:17
Dobré sobotní popoledne ~:-D

I u nás už se rapidně ochladilo a dnes nám od rána prší :-© Takže se toho nedá moc dělat ~d~

Veru,
ahojda, sem ráda, že ses po dlouhé době zase ozvala ~R^ Ale jak píšeš, asi nemáš vůbec na nic čas, co?
Gratuluju ke stěhování ~g~

Mě v Út čeká OPU a koncem týdne nespíš i ET. S dr. sme se domluvily, že si nechám zavést 2 embryjka. I když původně mě od toho odrazovala, ale zas je větší šance, že se povede. Prý bychom případně udělaly redukci. Tak sem z toho všeho tako zmatená. Dvojčátka nechci a při případné redukci, bych mohla přijít o obě ~n~ Na druhou stranu, při zavedení jen jednoho embryjka se ani jednou nepovedlo a poprvé, když sem si nechala zavést 2, tak máme Verunku.
Ještě to budem muset s manžou promyslet.

Jinak ve školce už se to lepší, sice ráno stále pláč, ale už to asi jiné nebude ~d~

Zdravím všechny ~3~
*Verča* 40351
7.10.2011 15:58:10
ahoj tak je tu pravej podzim,namlsali jsme se krásného počasí,bylo fakt nádherně že..ale dnes je to horší,ochladilo se,v noci foukalo,pršelo a toliko listí najendou na zemi
ozývám se po dlouhé době,co taky pořád psát,z práce do práce,byli jsme i o svátku,pak jsme mohli být vpondělí doma,já nebyla,zato musíme být doma 19.10 kvůli tomu že nepůjde proud,tak se hodiny budou hodit,navíc na Vánoce budem potřebovat devět dní dovolené
přítel taky pořád v práci,ted měl odpolední,příští týden má zas,tak se nevidíme a potřebujem toho spolu tolik zzovna řešit
Byli jsme na houbách minulý víkend,zatím rostou,našli jsme ...
taky jsme byli nachcípaní,ale to snad všichni,u nás v práci každej druhej
Měli jsme tu skleněné městečko,tak jsme si to užili dva dny,přijel brácha,muzika,občerstvení venku,to bylo zrovna teplo
Čeká nás oslava,švagrové budou slavit padesátiny
tatku vyhodili z práce,ale on to čekal už na jaře,ale až ted,má rok do důchodu
Zítra oslavíme s babi a mamkou jejich svátek,jen my baby,přítel je v práci a tatka jel už včera na pánskou jízdu s chlapama,tak my si uděláme jízdu dámskou

ale jedna novinka u nás je,budeme se stěhovat,tak jsem se dočkala,do většího a hlavně pryč z přízemí,kde už být nechci,těším se moc,ale na to stěhování a to okolo moc ne,jen je dobré,že je to kousek,ve stejné ulici,ted jsme v prvním paneláku a stěhujem se do posledního,do sedmého patra
takže Vánoce v novém
tot vše od nás

všechny zdravím,snad jste všichni v pohodě,dětičky rostou a Veru s Filípkem zvládaj školku,i od Jáji centrum
a Kubíček taky ve školce

Leni,Jáji,Danči,Minx~3~
papa a hezký víkend
Danca78 71667
22.9.2011 12:33:46
Krásné poslední letní odpoledne všem!!

Jáji,
jsem ráda, žes po dlouhé době zase nakoukla. Vím, že se třema princeznama to někdy prostě nejde ~;)
U nás už je školka taky lepší. Sice při předání učitelce chvilku brečí, ale než stačim zavřít dveře, už je v pohodě ~6~
Taky chodila o prázdninách 2x týdně do dopolední školky, taky sem si myslela, že už bude víc zvyklá, ale stejně ten nástup byl jaký byl ~d~

Zdravím všechny a jdu pracovati ~3~
Jája a spol. 71011
21.9.2011 19:58:24
Danci, jeste jsem chtela pisnout, ze drzim Verunce palce ve skolce, at se to brzy zlomi !!

Janicka tu hodinku v MC taky proplakala, no uvidim, jak se bude tvarit dalsi pondeli. Nechci to lamat pres koleno, protoze nemusime, tak uvidim, jak na tom bude no.

Minx, at jste zdravi !! Ty ouska dokazou pekne potrapit, tak at je Radimek brzy OK~;((

~3~
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 32037  [Dalších 31957 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.