| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Oblečení a obuv

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 60083  [Dalších 60063 >>]
Čumča. 160024
30.6.2024 13:45:29
"to mám spojené s vazbou "vynést koš""

Sovice, my doma říkáme "dojdi s odpadky", už proto, že nikdo nevynáší tu nádobu, ale jen její obsah v sáčku, takže já bych jako další význam k "vynést šaty" měla spíš třeba "vynést na vrchol"...
Buřt 147593
30.6.2024 13:42:13
Je fakt, že letos zas tak hubené nepůsobí, to je pravda, ale spíš se mi asi nelíbí typově:) Ani ta postava, má úzká ramena, nelíbí se mi ano v obličeji a nejvíc mi vadí ta ofina. Ale jasně, je to o vkusu každého. Moje favoritka je jako obvykle Anna Geislerová.
S nadváhou ano, dětí s nadváhou je více, máš pravdu. Ale na druhou stranu, neméně nezdravé je lpět po sedmdesátce na hmotnosti jako ve dvaceti, protože pro naprostou většinu žen by to znamenalo hladovění.
Ropucha + 2 120300
30.6.2024 13:12:12
Len, nojo, to by bylo na xté kolečko o pohledech na štíhlost/ tloušťku :-)
Každý má jinou konstituci a já si také myslím, že postava paní Bartoškové zcela zapadá do škály zdravé normy.
Ale opravdu se mi zdá, že většinové vnímání se posouvá, už jen když pozoruji dnešní děti. Už to tu také opakuji, ale teď v létě to nejde přehlédnout, kolik dětí ve školním věku je oplácaných, mají bříška... Nevzpomínám si, že by to za mého dětství bylo tak
rozšířené.
Ropucha + 2 120300
30.6.2024 12:58:57
Huso, to je asi otázka vkusu.
Mně se líbí klidně i osmdesátnice jako proutek.
Samozřejmě není příliš estetické, když člověk nemá žádnou svalovou hmotu, má svraštělou povislou kůži, vystouplé žíly, viditelné kosti... Ale stejně tak málo estetické je neosvalené tělo s neforemnými tukovými polštáři.
Ve stáří prostě lidské tělo nevypadá jako ve dvaceti.
Stará husa 154854
30.6.2024 12:45:02
Bartošková mi přijde tak akorát, ale je pravda, že u starších žen bývá nadměrná štíhlost nehezká. Co se snese u dvacetileté dívky jako proutek, už bývá u padesátileté a starší ošklivá vychrtlost.
Len 108740
30.6.2024 12:36:57
Ropucho, presne. Ja teda vubec nevidim, jak by mohla byt nezdrave hubena, ani hubena, podle me ma uplne normalni velikost.
Ropucha + 2 120300
30.6.2024 12:14:16
Buřte, vidíš, tak to je opravdu zajímavé, jak lze mít protichůdné pohledy.
Já v paní Bartoškové vidím veskrze zdravě působící dámu, které to sluší v pokročilém věku stejně jako za mlada. Včetně účesu.
Nicméně nesetkávám se s tím poprvé, že se někomu nelíbí štíhlí lidé a označuje je za "nezdravě hubené". Možná nějaký pozůstatek dávných časů, kdy tloušťka značila blahobyt, nebo naopak deformace současností, kdy nadpoloviční většina lidí je tlustých a zapisuje se to pomalu jako norma :-)
Buřt 147593
30.6.2024 11:45:18
Ropuchou, to je zajímavé, vnímám to opačně, přijde mi, že paní B. nesluší ten účes a že je až nezdravě hubená a nesluší jí to.
Abigail* 76789
30.6.2024 11:26:17
Nejvic se mi líbí šaty Lenky Vlasákove, Terezy Ramba, Hany Vágnerové i Jenovéfy Bokové.
Paní Bartoškové to dle mého taky sluší.
Nelíbí se mi šaty a boty Dagmar Havlové a Ester Geislerové. Ale ani jejich modely nejsou žádná hrůza, jen to není ono.
Liaa 29716
30.6.2024 10:07:23
Kdyby místo "nudná" napsali "decentně oblečenáL, je informační hodnota stejná nula. ~;) Kromě toho je móda záležitost navýsost subjektivní,co jednomu přijde "decentní" přijde druhému "nudné".
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 60083  [Dalších 60063 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.