| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Oblečení a obuv

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 60083  [Dalších 60053 >>]
Okolík 129526
30.6.2024 8:34:37
Moc se mi líbí paní Voráčková v blankytných šatech.~x~
sovice 18997
30.6.2024 4:55:39
Asi nejvíc se mi ve festivalovém líbí Eliška Křenková.

U Dagmar Havlové mi hrozně vadí boty. Ty špice nemám ráda celý život a jako jednu z mála věcí jsem je nevzala na milost v žádné z módních vln, vždycky si vzpomenu na Čínu a tamější deformování ženských chodidel...

A kousek mimo - vnitřně mě irituje "vynesla šaty". Jednak to mám spojené s vazbou "vynést koš", ale hlavně mi to připadá takové odosobňující, jako by podstatné byly ty šaty a ta žena byla jen pokud možno dobře vypadající nafukovací věšák.

Čumča. 160024
29.6.2024 23:19:19
K té Nesvačilové - ona je tak skvěle prdlá, já u ní nepředpokládám, že by byla decentní, ty studeně červené šaty mi k ní sedí, včetně květiny~:-D
Čumča. 160024
29.6.2024 16:30:01
Liaa, obávám se, že máš o otevřenosti těch žurnalistů spoustu romantických představ.

Je za tím spíš nedostatek slovní zásoby, nebo neschopnost vymyslet nějaké trochu atraktivní téma a osvěžující postřeh, proto o decentně oblečené dámě napíšou, že je její šaty jsou nudné. Informační hodnota nula.~d~
Liaa 29716
29.6.2024 16:15:54
Napíšou, že je to nudné, protože jim to oblečení připadá nudné. Neznamená to, že jim připadá nudná paní Bartošková. ~;)
Půlka psa 24064
29.6.2024 15:05:28
Bartošková je vždycky důstojná a půvabná. Je to významná archeoložka se svou vlastní kariérou. Pracuje v akademii věd a zaměřuje se na budečské hradiště. Není to extravagantní herečka ani profesionální manželka. Nejspíš si vezme dovolenou a jede reprezentovat na festival, místo aby jela odpočívat od své vlastní práce. Nenapadá mě, co by u toho měla nosit, než slušivou kvalitní klasiku. Jestli je to nudný, tak co už.
Čumča. 160024
29.6.2024 14:47:42
tady je spíš smutné, že "novináři" dokážou o dámách typu paní Bartošková nebo Donutilová napsat např. že to je nudné~d~ Tipuju, že mají jenom omezený repertoár přívlastků, o tom to celé je

včera jsem si přečetla zprávu o Renatě Kellnerové, že má nového životního partnera a napsali mmj. i toto:

"Že pravděpodobně nebude chodit s dělníkem, to se dalo čekat. Ne snad kvůli tomu, že by proti nim něco měla či jimi nedej bože pohrdala, ale její životní styl pochopí spíš někdo, kdo také dokázal přičichnout k větším penězům, než člověk, který žije z ruky do úst."

Vysoká novinařina, no~:-D
Vždycky se zastydím, že jsem proklikem "přispěla".
magrata1 95172
29.6.2024 14:44:50
Bezděková - materiál krásný, ale ty špagáty, co z toho visí - rádoby extravagantní. Taková "zajímavá" a "originální" za každou cenu.
Ester - je v tom taková udušená, je to těžké a nápad nic extra.
Havlová - zamotaná do fialového prostěradla a špatně našpendlená.
Jinak zatím všechny krásné. Někdo nudnější, někdo zajímavý, ale šaty jim sluší.
Madigan 66468
29.6.2024 14:42:44
Z jiného webu: ve fialové drapérii vypadá Havlová jako by na ni spadla opona nebo jako katafalk
magrata1 95172
29.6.2024 14:39:31
Bartošková je vkusná, elegantní, ale rozhodně ne nudná. Je to taková svěží klasika~R^
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 60083  [Dalších 60053 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.