| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Gender

Otázky vztahů mužů a žen a jejich postavení ve společnosti.
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 54831  [Dalších 54801 >>]
Čumča. 160024
25.11.2023 22:52:52
Huso, já jsem si v pubertě myslela, že kluci jsou vyrovnanější - teprve později u piva jsem zjistila, že jsou mnohem křehčí, než vypadají. Mmch i manžel je mnohem křehčí, než dává najevo, ale to vím jen já a jeho máma~d~ Dovedou líp "držet masku".

A doma mám 16letého rozhárance, emoce ode zdi ke zdi už 3 roky, dost se o něj bojím - psala jsem to mnohokrát... A k němu poměrně dost vyrovnanou dceru...

tak mě překvapilo, že nikoho nenapadlo, že mi mohlo vypadnout sloveso, celé to je přeci psané jako dávná minulost
Stará husa 154854
25.11.2023 22:46:20
Holky, nehádejte se. Každá máte jiný názor, který nikomu neškodí. Čumča si myslí, že kluci nejsou v pubertě tak rozháraní jako holky, babi si to nemyslí. Je to jako se hádat o to, jestli Mozart psal krásnou hudbu nebo ne, nebo jestli růže je hezčí než pivoňka. Hádat se o názor je blbost.
Čumča. 160024
25.11.2023 22:45:16
"že se často ukáže, že ten tvůj názor není to, co jsi napsala, ale něco jiného. Je to pro mě příliš měňavé."

babi, já tady nelžu a na nic si nehraju, ty podle tebe převážně mimózní názory jsou fakt moje, pokud to je cáklé, tak je to ale myslím cáklé pořád stejně~d~

někdy jste se zlobily, že když moje tvrzení napadnete, dovysvětlím to a vy se potom cítíte nepatřičně, že je to tedy trochu jinak a důvod k obvinění zmizel - já vůbec nevím, co s tím mám dělat~d~ a jsem z toho fakt unavená
Rodinová 140078
25.11.2023 22:42:21
Ja jezdila stopem v 80. letech kazdy letni prazdniny, sama nebo s kamoskou.
Zpetne mam trochu husi kuzi, ale ohrozena jsem se necitila ani jednou, asi jsem mela kliku…
Monika 123907
25.11.2023 22:28:39
Ropucho, jasně že v době mobilu je všechno jednodušší.Ja mám ale cestování nějak automaticky spojené hlavně s přírodou, ne s obcházením památek a kaváren ve městě.A to ti mobil ani lidé kolem pomoct nemusí... V mládí bych se bála sama cestovat i jako kluk,ale já nejsem moc dobrodruh.Uz kdyz jsem šla sama pěšky 8 km ze sousedního města(po silnici, jinudy bych to neriskla a ani jsem tehdy jinou cestu neznala), měla jsem z toho v 18 celkem zážitek ~;)
babi_ 48341
25.11.2023 22:28:27
Čumčo, však to taky zpravidla ignoruji, a napsala jsem to hned v první reakci na tvoje "našla jsi něco, co mi vyčíst" - že nemusím hledat, je toho moc, ale nereaguji.

Ovšem nereaguji ne proto, že máme jiný názor (obvykle to tak vypadá), ale proto, že se často ukáže, že ten tvůj názor není to, co jsi napsala, ale něco jiného. Je to pro mě příliš měňavé. Pokud se snažím v tom vyznat, napíšeš kriket nebo svízel. Tak co s tím? Přečtu si tě, ale řešit nemá smysl. Nemyslím, že bych si o tom něco nalhávala. Co jako? Že ve skutečnosti ti na každou dle mého mimóznost odpovídám? No neodpovídám, to je tu snadno k vidění.
Čumča. 160024
25.11.2023 22:27:13
"Jako dvacetiletá holka v tehdejší době jsem se ale vůbec na takové počínání necítila."

já taky ne, od 18 jsem toužila hlavně po tom stát na vlastních nohou - manžel ale od druháku trávil léto někde stopem za hranicema s kamarádem, cestovali i s minimem peněz, jedli kukuřici na poli a nějaké syrové brambory - když se v srpnu vrátili, oblečení na nich viselo, ale zážitků měli hafo, sem tam si něco vydělali~d~ Vraceli se vyhublí, ale vysmátý~:-D
Ropucha + 2 120300
25.11.2023 22:21:23
Moniko, mně přijde, že dneska už je díky technologiím taková propojenost, že pokud člověk cestuje v rámci civilizace, míra bezpečí je vysoká. Něco jiného je samozřejmě pohyb mimo civilizaci, navíc třeba v náročném terénu.
Mě lákala absolutní volnost, vydat se, kam mě napadne, zastavit se, kde mě napadne, toulat se, zajít do hospody, dát se náhodně do řeči s lidmi... Jako dvacetiletá holka v tehdejší době jsem se ale vůbec na takové počínání necítila.
Monika 123907
25.11.2023 22:11:55
Cestovat sám je odvážné dobrodružství i dnes,řekla bych, že pro obě pohlaví.Vzdycky je lepší být ve 2 pro případ potíží.Ale je fakt,že kdyby měla někam sama cestovat dcera,budu mít větší strach než o syna (ovšem nejen z důvodu pohlaví). Nastesti tu by to ani nenapadlo, není ráda sama ...
Čumča. 160024
25.11.2023 22:11:02
svízel jako jednoduchý opis pro "blemcání se v něčem"

babi, to, co tady já píšu, je pro tebe zřejmě spíš dráždivé, rušivé - normálně člověk to, co "zpravidla je úplně mimo" ignoruje, kdežto ty jsi dlouhodobě bohužel fakt můj čtenář a recenzent~d~

já takhle hodnotící nebývám: dělím tady příspěvky na "ne/zajímá mě" a "ne/souzním", ale já mám teda ráda i jiné názory, to jsou kolikrát zajímavé náhledy, mě ta jinakost nikdy nevadila, já mám tohle na lidech vlastně ráda~d~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 54831  [Dalších 54801 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.