| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Gender

Otázky vztahů mužů a žen a jejich postavení ve společnosti.
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 54834  [Dalších 54794 >>]
Ropucha + 2 120300
25.11.2023 22:21:23
Moniko, mně přijde, že dneska už je díky technologiím taková propojenost, že pokud člověk cestuje v rámci civilizace, míra bezpečí je vysoká. Něco jiného je samozřejmě pohyb mimo civilizaci, navíc třeba v náročném terénu.
Mě lákala absolutní volnost, vydat se, kam mě napadne, zastavit se, kde mě napadne, toulat se, zajít do hospody, dát se náhodně do řeči s lidmi... Jako dvacetiletá holka v tehdejší době jsem se ale vůbec na takové počínání necítila.
Monika 123907
25.11.2023 22:11:55
Cestovat sám je odvážné dobrodružství i dnes,řekla bych, že pro obě pohlaví.Vzdycky je lepší být ve 2 pro případ potíží.Ale je fakt,že kdyby měla někam sama cestovat dcera,budu mít větší strach než o syna (ovšem nejen z důvodu pohlaví). Nastesti tu by to ani nenapadlo, není ráda sama ...
Čumča. 160024
25.11.2023 22:11:02
svízel jako jednoduchý opis pro "blemcání se v něčem"

babi, to, co tady já píšu, je pro tebe zřejmě spíš dráždivé, rušivé - normálně člověk to, co "zpravidla je úplně mimo" ignoruje, kdežto ty jsi dlouhodobě bohužel fakt můj čtenář a recenzent~d~

já takhle hodnotící nebývám: dělím tady příspěvky na "ne/zajímá mě" a "ne/souzním", ale já mám teda ráda i jiné názory, to jsou kolikrát zajímavé náhledy, mě ta jinakost nikdy nevadila, já mám tohle na lidech vlastně ráda~d~
babi_ 48341
25.11.2023 22:06:51
Čumčo, že ty si dlouho něco myslíš, neznamená, že to tak je. Kdybys jednoduše napsala, v čem si podle tebe lžu do kapsy, mohla bych se nad tím zamyslet.

babi_ 48341
25.11.2023 22:03:14
Čumčo, mohla bych se ptát, jak jsi to myslela, kdyby to bylo nějak nejasné.

Jo a svízele jsme si mmch nakonec vysvětlily, takže nechápu, proč to tu již poněkolikáté uvádíš jako příklad diskuze, která nikam nevede.

Ropucha + 2 120300
25.11.2023 22:02:46
Nikdy jsem nechtěla být kluk a nechtěla bych být muž.
Neuměla bych to.
Ale jednu výhodu jsem opačnému pohlaví záviděla, a to možnost cestovat samostatně po světě stopem.
Kdybych byla kluk, v devadesátých letech bych byla sbalila spacák a vyrazila na cesty.
Jako holka jsem si netroufala.
Dneska už je to jiné, dívky a ženy cestují samy běžně, ale tehdy, v době bez mobilů, bez internetu, těsně po otevření hranic, by to bylo příliš odvážné dobrodružství.
babi_ 48341
25.11.2023 21:55:25
Čumčo, ještě jednou: o svých pocitech v dospívání jsem v tomto tématu psala.
I jindy tu píšu hodně osobní věci.

Žádný komitét tu neexistuje.

Předsudek vůči tvým příspěvkům nemám, to ty mi ho vkládáš - skutečnost, že tvoje příspěvky mi často přijdou mimo, přeci neznamená, že to předjímám předem (to bych je například opravdu vůbec nečetla, jako nečtu Fren, protože ta opravdu píše zlé věci - to není, že mi to tak připadá), a už vůbec, že je to negativní. Míjet se nemá znaménko plus ani mínus.


Vysvětlit bys mi mohla, v čem si podle tebe lžu do kapsy.

Čumča. 160024
25.11.2023 21:49:28
babi, fakt si myslíš, že to je přínosné?

kdybyste se zeptaly "jak to myslíš, tobě ten názor přetrval dodnes?", vysvětlím to, a je hoovo - místo toho tady zase splétáme lepivou svízel...

Čumča. 160024
25.11.2023 21:44:07
píšu to proto, že si to myslím už tak dlouho, a ty mě v tom stále utvrzuješ~d~
Čumča. 160024
25.11.2023 21:41:51
má ale smysl to rozebírat?

ty jsi v zajetí předsudků o mých příspěvcích - nečekáš, že bych vyplodila něco jiného než mimózního~d~

už jenom tohle negativní hodnocení zavírá dveře tomu, že bychom se mohly protnout...nepřijde ti? co dalšího bych ti měla vysvětlovat?

jsme úplně jiné světy - já sem o sobě píšu kolikrát dost osobní věci a cítím despekt k nickům, které tu tvoří kontrolní, příp. obviňující komitét

proč radši s Okolíkem nenapíšete o svých pocitech v dospívání?



[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 54834  [Dalších 54794 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.