| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 16579  [Dalších 16459 >>]
Kudla2 58452
3.10.2018 9:43:56
Analfabeto,

ale součástí svobody je i mluvit sprostě a psát písničky s blbýma/hnusnýma textama, aniž by to někdo zakazoval (krom opravdovejch extrémů vybízejících k násilí, zabíjení apod).

Myslím, že ty soudruhy na můj vkus trochu moc relativizuješ a omlouváš i věci, který mně omluvitelný nepřijdou.

To, že jste se snažili něco dělat tak, abyste "nenarazili" mi naopak přijde v pohodě.

Analfabeta 141613
3.10.2018 9:42:19
Libiku, nikam, tehdy to dělala polovina národa. Venku se soudruhovalo o sto šest, doma si lidi dělali, co chtěli a mohli. Jak to kdysi řekl můj kolega: "Hlavně opticky nevyčnívat". To neplatilo jen v životě, to velmi dobře znali kluci na vojně.
Analfabeta 141613
3.10.2018 9:33:36
Jahalo, my měli občas z lecčehos bžundu. Jenže ono to tehdy tak jednoduché nebylo, soudruzi byli v řadě případů dost zkostnatělí a hlavně mívali občas dlouhé prsty. My třeba jako studenti organizovali taneční zábavy. I ty musely být "ideologicky zaměřené", a přestože jsme si dávali sakra pozor, abychom si soudruhy nerozházeli, tak se nám třeba stalo, že tam přišel děsně aktivní soudruh, našel údajně jakousi závadu a soudruzi studentům zábavy bez pardonu na půl roku zakázali. Já byla tehdy ten, co šel na kobereček a měl vysvětlovat, že k ničemu závadnému nedošlo. Nebyl tam jediný ožralý, nesouložilo se tam v parku, všechno bylo v pořádku, a přece jsme byli v hledáčku zkostnatělých soudruhů. Zákaz platil pro celou školu a šlus, nikdo se s námi nebavil. Až dodatečně jsme se dozvěděli, že to bylo proto, že jeden kluk z kapely hrál i s jinou kapelou v jiném městě tzv. alternativní muziku (texty ve stylu "běžím s hovnem proti plátnu, do plátna to hovno zatnu") a toto se soudruhům nezdálo vhodné pro mládež. Já se jim ani nedivím, protože ti tzv. alternativci měli kolikrát doslova kanální slovník.
libik 142094
3.10.2018 9:32:32
Jak si potom vysvětluješ, že stejnou práci u stejné firmy dělá zaměstnanec v Nýřanech u Plzně za poloviční plat zaměstnance z Regensburgu?

Emotivní postřehy typu "nesmíme chodit čurat a sednout si, ani když na páse není co k balení", pro tentokrát vynechám.:-)
aky 102722
3.10.2018 9:28:00
...Když někdo dělá třetinu dne, x roků něco, co ho netěší,

Tak to zmeni.~3~
libik 142094
3.10.2018 9:27:17
Odbory v této zemi? No tak ten byl dobrej, kruci~t~

libik 142094
3.10.2018 9:26:23
A kam až jsi ochotna zajít s přístupem "vlk se nažere, koza zůstane celá"?

Tvl, o to jim šlo, jim bylo u zadku, jestli si někdo zpívá nějaký tralala u táboráku, potřebovali hlavně, aby svazák vyhověl stranické línii.~a~
aky 102722
3.10.2018 9:24:44
... a jak je možné, že to tu lidé trpěli tak dlouho..

Lebo im bolo Ruskom ( ZSSR) vysvetlene, ze to trpiet budu?~3~
aky 102722
3.10.2018 9:22:40
...a především že práce má být zábava.

To by mala adresovat inej premotivovanej diskutujucej. Ja viem odlisit pracu a zabavu.~3~
Analfabeta 141613
3.10.2018 9:21:53
Někdo tomu říká prostituce, někdo to bere tak, že vlk se nažere, ale koza zůstane celá. Podobným způsobem přece existovali i skauti. Navlékli si pionýrské šátky, složili slib a šli uzlovat a lovit bobříky. Nebo doktor vstoupil do rodné strany, protože bez toho by se nemohl stát primářem. Na rozdíl od nás, co jsme do té rodné strany nevstoupili a po škole jsme mohli tak akorát dělat pomocné síly v průmyslu.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 16579  [Dalších 16459 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.