| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 740] Názory 741750 z 16579  [Dalších 15829 >>]
mrakova 143160
6.5.2015 15:11:40
Buď ráda, že jste se vrátili včas, už takhle Ti bude chybět 10 odpracovaných let na nárok na důchod. Těch 10 nelegálně odpracovaných let v USA se Ti nikam nezapočítá.
*Aida* 5732
6.5.2015 14:33:31
Jsem pryc 20 let, vracet se nebudu. Mame deti, z toho dve postizene. Neumim si predstavit deti v ceskem skolskem systemu. Deti neumi cesky. Dalsim duvodem je ceska nabozenska nesnasenlivost. Nastesti jsem z velke rodiny, takze o rodice bude postarano.
Po tolika letech jsem v CR opravdu cizincem.
Lída+4 138596
6.5.2015 14:08:28
No já ti nevím, my třeba v baráku máme pravidlo, že v sobotu se smějí hlučný věci jako vrtání dělat jen dopoledne, a v neděli nebo ve svátek vůbec ne.
Lenka Nová
  • 
6.5.2015 14:03:21
A proč by se tě měl ptat, jestli může vrtat? Kdy jindy než ve volnu si to má udělat? Má si na to brat dovolenou? Jestli nebyl noční klid, tak ti to může být fuk ne ~a~
M
  • 
6.5.2015 12:34:19
My se vratili, po 10ti letech, ale je pravda, ze jsme v cizine nebyli furt na jednom miste, tak jsme tolik nezakorenili. Vsude je neco pekneho a neco, co se nam nelibi.
V Cechach je krasna krajina, vzdycky kdyz nekam jedu, tak si rikam, jaka je to nadhera. Krajina a blizci lide. Co je des je politika, ale to je jinde taky. Jinak lide tu jsou jako vsude - nekteri prima, jini ne, nemyslim, ze vybocujem z normalu. Myslim, ze si tu zijem docela dobre, stejne jako lide v rade jinych zemi.
Ale presouvat se ze zeme, kde clovek po mnoha letech zakorenil, ma tam deti, zazemi, neni jednoduche a stoji to dost energie a nakonec nemusi byt clovek ani stastny. Takze chapu, ze pro radu lidi je doma uz v cizine a do Cech se trvale nevrati. Myslim, ze je to hodne o tom pocitu zakoreneni, ktery clovek ma a mnozstvi energie, kterou je ochoten do nejake zmeny investovat.
Len 108740
6.5.2015 12:33:16
Me by celkem zajimalo, jak zjisti pocty psu. V CR funguje registrace a poplatky za psa, chapu, ze to je tedy zjistitelne (i kdyz dost psu je jeste neprihlasenych), ale treba v UK zadna registrace ani poplatky nejsou, tak nevim, jak by to spocitali. Mne se zda, ze vic psu je v UK nez v CR. Hoven je min, to je pravda~t~
Inaaa 119752
6.5.2015 12:30:16
Pochopitelně to tady taky není tak hrozné....ale třeba hovna od psů na ulicích mě hodně vadí, to se v cizině nevidí, zábavní je porovnání, že nejvíc psů mají Češi a Rumuni, to zní tristně, pokud si zase časopis Čili Chili nedělá srandu...když si představím ty rumunsk žebráky všude ve Švédsku a my v jednom pytli s nimi....


Máme nejvíc realitních makléřů, nejvíc z celé EU, tomu věřím, jen z mého okolo to dělá 5 lidí, které znám, a vždy když někdo nevěděl, co má dělat, šel dělat makléře.


Máme nejvíc herních automatů, smutné.


Druzí v pohřbu žehem, 80 %, divné...před nám Indie a pár dalších(no, ještě že tu nemáme Gangu...a Varanásí)


Hodně máku, vývozci akvarijních rybiček a těch psů....1. místo v Evropě s Rumunama ~:(


Děti chodí do nejvíc kroužků z celé Evropy...
Inaaa 119752
6.5.2015 12:21:54
Jeho děda s babičkou žijí ve Španělsku - ptala jsem se ho, jestli o této zemi neuvažoval. Prý ne - trávil tam prázdniny a tady u nás mu to z těch všech zemí, kde žil, připadá nejlepší.


No jedna Češka se zase z Ameriky přesunula pracovně do Španělska a je tam nadšená a do Ameriky nechce zpátky ani náhodou.
Inaaa 119752
6.5.2015 12:20:27
To si vyprošuju, já nejsem ovce, jdu proti proudu, abych došla k pramenu...~t~
Martina, 2 děti
  • 
6.5.2015 12:14:36
Kdyby se mě na to někdo zeptal tak před 10 lety, řekla bych, že se chci vrátit. Hlavně kvůli pracovním příležitostem. Ale teď mám dvě děti, práce už pro mě není tak důležitá a už bych se asi nevrátila. Jak tady některé v zahraničí žíjící říkají, vadila by mi asi nejvíce ta blbá nálada. Člověk si to neuvědomuje, když žije stále v ČR, ale ta blbá nálada fakt existuje. A úplně bezdůvodně, protože např. proti zemi, kde žiju já, spousta věcí v ČR funguje mnohem lépe a je mnohem snažší.
[<<Předchozích 740] Názory 741750 z 16579  [Dalších 15829 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.