| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 750] Názory 751760 z 16579  [Dalších 15819 >>]
babiki 4116
6.5.2015 12:14:33
Jinak vztahy s rodinou a kamary mam vyborne, jezdi za nama, my za nima, kamarady mam jeste ze zakladky i gymplu, v lete jedu sama na Colors, tak zaparime :-)
babiki 4116
6.5.2015 12:12:42
Nevratim, vubec si neumim predstavit deti v ceskem skolnim systemu, nejmladsi postizeny, manzel je stavar, cesky umi jen zaklady, neuzivili bychom se. Asi bych se nevratila, ani kdybych zustala sama s detma.
Lexi. 141305
6.5.2015 11:49:27
"yslíš, že tě děti na vysoké nebudou potřebovat? ů
- rozhodně ne tak intenzivně jako školáci - už budou dospělí - peníze se dají poslat převodem z účtu a na občasný pokec to v tomto věku většinou stačí jednou za čas
Ema
  • 
6.5.2015 11:41:17
Jen dodat - coz nedelaji moji pratele, ale lidi, kteri mne prakticky znali kdysi pred davnymi lety.

Ale to, co jsem mela na mysli, je atmosfera - cizi lidi, co se pletou do neceho, do ceho jim vubec nic neni, neprijemny pristup, chovani kolem (ktere se mne prakticky ani netyka, ale je mi neprijemne mit takove lidi kolem). Neochota ddelat neco, za co je clovek treba i placen. Neochota pomoc, kdyz muzu, ac to neni povinnost.

Tim myslim kazdodenni zivot kolem, ktereho si vsimne i cizinec na ulici.
Ema
  • 
6.5.2015 11:33:19
Ano, kopretinko, tos presne vystihla.
Ja mam sve prastare pratele porad, s temi si mam co rict a vzdycky se s nimi setkavam. Rodinu uz v CR nemam, zamestnana taky nebudu, abych si zvykala opet na to, jak to v zamestnani TED chodi.

Unavne je pomlouvani, podrazy, zavist, poukazovani na tu emigraci a styl "ted jsme ti dobry, co".
jentak
  • 
6.5.2015 11:32:14
Náš kamarád je cizinec, žil 9 let předtím v Americe a teď žije už myslím 6 let v ČR. A ČR mu připadá jako ráj na zemi proti jeho rodné zemi a proti Americe vůbec. Říkal, že v Americe se jen dře od nevidím do nevidím, aby se mohlo o víkendu relaxovat, případně mladí ožrat. Vůbec mu to nepřipadá jako vhodná země pro výchovu dětí. Jeho děda s babičkou žijí ve Španělsku - ptala jsem se ho, jestli o této zemi neuvažoval. Prý ne - trávil tam prázdniny a tady u nás mu to z těch všech zemí, kde žil, připadá nejlepší.
mrakova 143160
6.5.2015 11:24:57
Kopretinko, tak pokud jste v ČR nebyli 11 let, za celou dobu neviděli rodinu, tak je jasné, že vztahy jsou jiné. Nebo za vámi rodina jezdila? Být tolik let v USA nelegálně muselo být nepříjemné, ne? To jste nemohli mít ani nějakou normální práci, ale nějaké pomocné načerno, ne?
Len 108740
6.5.2015 11:11:31
Jo, jednou jo. Jen nevim kdy. Deti jsou hlavnim duvodem, proc nejsem zpet v CR a mozna budou i duvodem, proc tu jeste dlouho budu. Jsem tu zvykla, ale miluju navstevy CR, ten prostor, rodinu atd. Vsude jsou veci, ktere mi nesedi, ale na CR mi zalezi.
Rodinová 140078
6.5.2015 11:05:11
To je fakt zajimavy ...
Ema
  • 
6.5.2015 10:51:52
Mrakova, nedelej si iluze.

Na to, abys mohla neco porovnavat, musis mit CO porovnavat. O cemz v mem pripade je rec.

Jinak je nemozne cokoli diskutovat, jeden uhel pohledu totiz staci jen k vyjadreni vlastniho nazoru. Ktery ovsem porad je jen a jen osobni nazor.

[<<Předchozích 750] Názory 751760 z 16579  [Dalších 15819 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.