| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 34666  [Dalších 34566 >>]
Jana, Adámek05+Eliška08 32879
6.11.2011 15:23:03
Ten je super! ~g~ A je to fofr co? Na jaře se začne a v zimě bydlíte. ~R^ Tu školu musíte měnit? Máte to fakt kousek. :-)

My jsme hodnocení dětí už dostali... a protože nemají známky, tak máme zabarvený schod na schodišti a dítě pod/na/nad ním.
Úkoly nosí denně, kromě pátku a nejvíc času je čtení... Většinou na věty navazují úkoly, takže se to čte znovu a znovu. ~a~
Senedra 14756
6.11.2011 13:58:54
Stěhujeme se tady kousek, vzdušnou čarou to máme tak 3.5 km. V létě jsem se chodila s holkama na stavbu koukat pěšky - Ája v kočárku, Dita na kole, já za ní klusala a měly jsme odpolední výlet.
Jen teda musím začít jezdit autem, řidčák nosím v kabelce osm let a najela jsem za tu dobu asi 100km.
Starosti - nejvíc padá na manželovu hlavu, na stavbě je téměř denně, tak dvakrát týdně řeší co se udělalo/dělá/bude dělat. Je to dost náročné, navíc firma opravdu maká a až na jednoho "mistra" si nemůžeme na dělníky stěžovat.
No, na to, že se začínalo těsně před Velikonocema, to nevypadá špatně ~z~

Starší fotka, omítky jsou už skoro všude, dům bez lešení.

Rodičák má Dita 24. listopadu, taky jsem zvědavá. Ale už jsem párkrát s učitelkou mluvila, Ditu znám, tak myslím, že až tak moc překvapená nebudu.
Úkoly dostává Dita denně, nejhorší bývají pondělky jednou za 2 týdny, když přijde domů až skoro o půl šesté a ještě má něco dělat. Naopak fajn vychází čtvrtek, to nosí úkoly jen z češtiny a na pátek téměř nic nemá.
Jana, Adámek05+Eliška08 32879
6.11.2011 13:42:20
Tak to jsou "příjemný" starosti, viď? Kam se stěhujete?

Tak my máme zítra první tripartitní schůzky ve škole; jsem zvědavá, jaké hodnocení Adam dostane. Holky, taky jste rády, když děti nenosí úkoly?
Senedra 14756
6.11.2011 12:53:17
Jani, stáhnu od manžela a hodím.. jinak máme už několik let jídelní stůl a židle - načervenalé dřevo + modré polstrování, tak ve stejných barvách bude i kuchyň. Teď se nemůžu rozhodnout, jestli i dlažbu do kuchyně dvoubarevnou nebo jen modravou. A nemám už moc času, zíra musíme dát stavbyvedoucímu podklady k objednání materiálu ~:-D
Jana, Adámek05+Eliška08 32879
6.11.2011 0:19:15

Sen, jakou budeš mít kuchyň? Nechceš hodit grafiku? :-P :-)
Senedra 14756
5.11.2011 14:56:32
Zdar Bižu... já bych pokecala, ale tady to vázne ~;)

Dita pořád ze školy nadšená, už slyším stesky, že nechce od příštího roku do jiné školy... ach jo..
u úkolů taky občas vycáknu, hlavně, když slyším " Ale paní učitelka říkala, že...". Nicméně řešíme hlavně psaní, četní jde samo. Až na okamžiky, kdy nevím, jestli se smát nebo chytat za hlavu. O prázdninách přišla Dita s tím, že mají číst každý den - věci typu la, me, pá... a ona těsně před tím přečetla Áje celé Kuřátko a obilí. nějak jsem jí nemohla vysvětlit, že fakt číst nemusí.
No, máme za sebou další kontrolu v Motole, momentálně má naše slečna nějakých 112 cm a necelých 18 kg. Dle doktorky je našlápnuto k tomu, že v dospělosti se dostane někam mezi 150 a 155 cm, což je minimálně o 10 cm víc, než kolik by bylo bez růsťáku. Tak se snad zadaří, i tak je Ditule prcek, nedokážu si dost dobře představit, že by byla ještě menší.
No a jinak, z našeho soukromí - snad to nezakřiknu, ale dneska jsme doladili poslední drobnosti na návrhu kuchyně, takže může jít do výroby, kdy zavelíme - stěhování vyjde buď po Vánocích nebo v lednu ( asi). momentálně se v baráčku chystají podlahy, venku chodníček a podobně. Tak jsem sama na tu naši haciendu zvědavá.
Bižu 27203
5.11.2011 8:59:30
Nazdárec holky,
mrtvo prtvo, to vám teda povím. Já za chvíli vyrážím na Jarmark. Už jsem tam měla být, ale jsem si řekla, že vás tu alespoň pozdravím.Najížděla jsem na diskusi z hlavního menu a teda jsem úplně koukala, jak klesáme v nabídce :).

U nás žádná velká změna. Klárku to ve škole vcelku baví, ale doma píše úkoly hodinu a brečí u toho. Jsem z ní hotová. Ach jo. Bude to ještě velký boj. Naposledy brečela kvůli "M", bo ji nešel oblouček.Fakt blázinec.Je to velká zkouška mojí trpělivosti. Vůbec nechápu, že chce psát úkoly se mnou :D
Lucka, ročník 73 20209
21.10.2011 8:07:40
Všechno nejlepší k narozeninám, ať jsi spokojená (hlavně sama se sebou), ať se ti vše daří, ať ti život přinese to, po čem tolik toužíš, ať si milována tolik, kolik si přeješ a ať ti Viktorka dělá pořád jen samou radost. Buď šťastná!!
Darina+Terezka23.06 51441
19.10.2011 19:51:10
Miško krásný svátek. ~;((~;((~;((~;((~;((~;((~;((~;((
Lucka, ročník 73 20209
19.10.2011 15:28:16
Jéé, díky - budu Mišce tlumočit :). A ona je šikulka obrovská, to zas jo.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 34666  [Dalších 34566 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.