| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 34666  [Dalších 34546 >>]
Senedra 14756
13.10.2011 9:35:27
Bižu, teda chudák Klárka, měsíc ve škole a už marodila ~6~

Já mám pocit, že u nás je to naopak, ve škole Dita dělá věci hezjky a doma u toho blbne, každou chvíli se nechá něčím vyrušit, chce mi místo psaní povídat milion věcí.... Samostatná kapitola je příprava tašky, když vidím, jak všechno třikrát přendá tam a nazpátek, tak kvetu.

Kristin, super fotky ~R^

Nějak se nám neozývá Lucka, jak ti to asi koulí.
Bižu 27203
13.10.2011 9:01:00
Kristin .. to je nádherná fotka. Jak jsou kluci šťastní, to z nich úplně sálá.

U nás pro změnu zase absence ve škole. KLárka byla od pondělka doma, bo ji bolela hlava a měla horečky. Dělat s ní ale úkoly a dohánět látku, to je na metál, vám povím. Jsem z toho vyřízená. Ale je fakt, že jsem včera tak nějak přišla na to, že když to děláme spolu doma, že se snaží a má trpělivost (bo bych ji to jinak vygumovala), zatímco ve škole to tam namastí až hrůza.
Dneska šla do školy, tak jsem zvědavá, jak to dopadne ...
Kristina Y&M 34526
8.10.2011 9:58:26
A jedna vcerejsi momentka kluku

Kristina Y&M 34526
8.10.2011 9:58:07
Jeje, teda koukam, co nas ceka za starosti pristi rok ~8~

Larsi, no teda, Nuna je holt jina, parada, ze ji to bavi..

Nam vcera volali ze skolky, od rijna zacina predskolakum jednou tydne priprava na skolu.
Dela to skola, po cca 3-4 detech skupinky a jednu vyucovaci hodinu maji pripravu na skolu.
Tj grafomotorika, nacvik koncentrace atd atd.
Jsem z toho docela nadsena, prijde mi to jako vyborny napad
Senedra 14756
7.10.2011 18:37:38
Kačko, že se neozveš dřív.

Zítra jdu dopoledne s Ditou do divadýlka na Pejska a kočičku a odpoledne je pozvaná na oslavu narozenin.

Kateřina+2 kluci+ holčička 18958
7.10.2011 18:05:37
Larsi, tak už se Mák prosadil i v Emerice??? Doufám, že jo!!!
Kateřina+2 kluci+ holčička 18958
7.10.2011 18:04:53
Tak nejprve Ivče srdečně děkuju za sehnání brugádnice ~s~
A kdyby se někdo chtěl přidat, tak my jdeme zítra do Zahradnického centra Chládek na hledání pohádkových bytostí a vyřezávání dýní apod...tak kdyby se někdo chtěl přidat, tak budeme rádi. Tatínek nám dnes odjíždí na jachtu, tak budeme děěěěsně osamělí ~k~
Larsi 22391
5.10.2011 11:06:45
Nazdárek,

tož my ve škole pohodička. Chodí tam fakt ráda, akorát nějaký věci dost přehlíží. Mají třeba dát písmeno do kroužku, tak to celý vybarví a ještě z toho trčej čáry. Když psali jedničky a dvojky, tak to psala třikrát tak velký a široký a šišatý, než to mělo bejt. Ještě že nemaj písanky a nepíšou to ještě na ostro. Protože kvůli těm pár číslíčkům se tu vztekala víc než obstojně a na moje chatrné nervy to není nic moc.

Včera jsme byli poprvé na kroužku plavání a to jsem měla radost. My - téměř neplavci s odporem k vodě hlubší než napuštěná vana - snad budeme mít doma vodníka. Je to sice kurz pro neplavce, ale mají stejnou instruktorku jako když jezdili před prázdninama se školkou. A jelikož Nuna přes léto trénovala, byla tam prý nejživější a nejšikovnější a dokonce - naše bázlivá Nuna - vyhrála v nějaký hře na vodníka. Tak jsem potěšená, že aspoň něco jí fakt baví.

Jinak dneska po škole jedem na letiště si vyzvednout taťku po 10 dnech v Americe. Tak už se celkem dost těším i o víkendu do školy, až se těch dětí na chvilku zbavím. ~:-D
Bižu 27203
4.10.2011 20:50:54
Tak když už tu jsou nové historky ze školy, tak hlásím, že u nás taky pláč :(.. Klárka dvakrát prošvihla kroužek ve škole. Včera mi volali z družiny, že brečí, že měla někam jít s tetou, ale ta už odešla .. všichni jsme z toho byli tumpachoví. Nakonec ji vychovatelka na kroužek odvedla. A dneska pro změnu, když jsem si ji na kroužek šla vyzvednout, tak se mě zase učitelka ptá, kde mám Klárku .. to jsem zase nechápala já, protože měla být tam ... a hle . zase byla v družině. A když jsem tam pro ni přišla, tak to obrečela. Se z ní fááákt už zblázním...

Takže tak. Dneska večer mi řekla, že je lempl, bo si dělala úkol večer. Byly jsme spolu totiž v montessori školce na přednášce, takže jsme přišly trošku pozdě. Se v ní nějak vůůbec nevyznám :(
Senedra 14756
4.10.2011 19:03:00
Kačko, nakonec jsme byly nějaké lenivé a zůstaly jsme doma ~f~

Škola, no Dita se už dost srovnala, v pátek přinesla úžasné hodnocení za první měsíc ( mmch, dneska hlásila, že má něco v žákovské, tak jsem to zkontrolovala a ptala jsem se, proč má obrázek z prvouky. A odpověď "Protože jsem neblbnula na procházce", mě dost dostala do kolen), ale je vidět, že je to pro ní náročné, včera jsme domů přišly až po páté kvůli keramice a když Dita dělala úkol, já jí v klidu řekla, že jí trošku utíkají čárky, tak se nad písankou rozbrečela.
A když si představím, že za rok už možná bude do školky choditi Ája a já jezdit do práce, tak mě chytá regulerní depka.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 34666  [Dalších 34546 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.