| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 34666  [Dalších 34526 >>]
Bižu 27203
22.9.2011 16:44:42
Jeee .. Radlo, to jsou krásné fotky. Koukám, že jste si teda vážně moře užili, co?

Kačko, buď úplně v klidu, protože začínáme v pondělí až v šest (nebo ve čtyři, teď nevím) a já ráno ještě jedu s dětma na závody, takže si myslím, že to v pondělí ani nebude. Spíš v úterý asi někdy po poledni. Přesný harmonogram budu mít až na místě, tak bych dala vědět. A esli budeš mít founa, tak to bude úplně skvělééé ~R^~g~
Kateřina+2 kluci+ holčička 18958
22.9.2011 13:50:57
Rendo, super!! Péťo, jen tak dál!!!

Radlo, nádherný fotky, holkám to hrozně sluší... No a s Áďou- my to máme hodně podobný...Já to od Kubíka taky nečekala, nicméně nám brečí i letos ~f~ Ale nevím jak Adélka, ale za Kubajzem se zavřou dveře a už o ničem neví...
A moc držím palce s prací!!!

Bižu, na kolikátou bys to asi viděla s tou návštěvou? Já trdlo úplně zapomněla, že jdeme v pondělí na náušničky. Objednaný jsme na 11:15, ale prý se to možná pozdrží...Každopádne si ZKUSÍm vzít telefon s sebou ~t~
Radla,Barča06/05+Adélka07/08 23230
22.9.2011 9:39:58
Ahoj ženský, dlouho jsem tu nebyla. Koukala jsem zpětně na fotky a trochu početla o prvním školním dnu červňátek. Moc všem přeju, aby se jim ve škole líbilo a aby jim to nadšení vydrželo co nejdýl......

My jsme se v pátek vrátili z Bulharska, kde jsem strávili krásnejch 15 dní. Moříčko čisťoučké, pláže poloprázdné (jelikož jsme byli mimo sezonu), teplo, slunko, no prostě idylka. Ani se mi vracet nechtělo.....

Barča dostala odklad a tak nastoupila opět do školky. Myslím, že jsem udělala dobře, ona je fakt děsnej cíťa. Kvůli všemu pláče. Do dneška nechce spát ve školce. No od října jí to začne. Bude muset spát - má 3 dny v týdnu školkový kroužky a já nebudu běhat jako trotl.

Adélka začla chodit do školky a s její povahou malýho ďáblíka, jsem si myslela, že to bude v pohodě. A bohužel není. Dneska je tam počtvrté a pořád brečí. Druhej den jí ode mně nemohla učitelka ani ODTRHNOUT - držela se mě za krk a děsně řvala. Je to fakt psycho. Od rána mě prosí, že nechce do školky a kňourá. Ale potom ve školce to celkem zvládá. No však ona si zvykne.

Já jsem od září nezaměstnaná, na podporu nemám nárok, protože jsem v práci dostala odstupný, tak začínám něco hledat. Příští čtvrtek jdu na pohovor, tak jsem moc zvědavá.

Rendo dodatečně všechno nejlepší k narozeninám.

A snad vložím pár fotek z dovolený. Všechno jsem zapomněla!!! Trvalo mi to asi půl hodiny, než se mi podařilo vůbec najít, jak se to dělá!!! Tak doufám, že se to povede. Mějte se bvšichni krásně......













Larsi 22391
22.9.2011 8:53:19
Nazdárek vespolek!

Rendo, teda to bych se dmula pýchou, kdyby mi náš pan učitel řekl to, co Tobě. Shodou okolností se našeho pančitele ptal předevčírem můj tatík a bylo mu řečeno "že se pořád usmívá"....tak nevím, jestli si myslí na svý věci nebo co dělá. ~:-D

Já dneska frčím do školy k zápisu do ročníku, tentokrát znovu do čtvrtýho. Nějak se mi tam vůbec nechce...jako vždycky teda. ~;)~;)~;)

Tak jdu ještě před odjezdem trochu poklidit, neb dneska hlídá tatínek, a to se zase zblázním, až večer přijedu...to bude bordel. ~o~ ~:-D
Přeju vám všem prima den!!!
Renda s Péťou a s Tomáškem 27992
20.9.2011 20:47:33
Takže Ty si ho pamatuješ? Tak to jsi dobrá!!!!!!
A s Klárkou neboj, to se usadí a bude líp!!!
Bižu 27203
20.9.2011 20:42:20
Rendo, já totiž nemám uložené tvoje číslo, takže jsem si nebyla jistá, že posílám dobře ;).

A ten dnešní dárek na rodičáku ti moc přeju. Já si o tom můžu nechat jen zdát. Dnes pro změnu Klárka přinesla škrtanec z přípravy :(... no, holt to bude víc škola pro mě. Ona je neuvěřitelný salámista, ach jo ~q~
Renda s Péťou a s Tomáškem 27992
20.9.2011 20:11:38
Bižu, díky :-) Sms přišla, ale bylo jich tolik, že jsem nemohla odepisovat :-) Největším dárkem pro mě dnes byla třídní schůzka a pochválení Péti, že patří mezi 5 nejlepších, resp. nejšikovnějších dětí ve třídě (z 26). Ani nemusím popisovat tu radost, kterou jsem cítila a cítím dosud :-)
Sen, vidíš, vůbec jsem netušila, že to tu někdo někdy řešil, takže proto mě to pořádně vykolejilo...
Bižu 27203
20.9.2011 14:34:39
Sen, ani nevíš, jak ráda bych poslala. Nějak toho mám plné brejle. Dneska tři (a všechny stejné ~q~) a zítra dva. Navíc půl z toho je charita, takže ani prachy nejsou :(.

Kačko, vůbec netuším, jak na tom budu časově, bo tam je to docela záhul. Minule jsme seděli do čtvrt na půlnoc. Ale v každém případku se ráda ozvu a ofrknu si u vás a podívám se na ten váš pokládek.

Mno a vzhledem k tomu, že netuším, esli došla sms, tak pěkně veřejně:

RENDOOOO


všecičko jen to nejlepší k dnešním krásným narozeninám, ať máš kupu pohody, co možná nejlepší zdravíčko a ať se ti daří tam, kde potřebuješ! Taky, ať tě ti tvoji chlapáci nezlobí a pěkně tě opečovávají ~x~
Senedra 14756
20.9.2011 9:48:28
Nazdar ženy, tady se domlouvá srazík ~t~

Kačko, to jsou skvělé zprávy, jsem ráda, že je Kačenka v pořádku.

Rendo, užíváte si... Krev ve stolici mívala malá Dituška taky, hlavně když jí lezly zuby a měla k tomu průjem. Přesně, jak popisuješ, doktorka mi to vysvětlila stejně.
Dita si střelila před víkendem nějakou blicí virozu, tak už má jeden zameškaný den. Byl to pro mě dost nezvyklý pocit, volat do školy a omlouvat jí, najednou to vidím tak nějak z druhé strany ~t~

No, když to čtu, skoro si připadám jak málo důsledná matka, Dita má jen plavání a ve škole se přihlásila na keramiku, ještě hledám něco sportovního, aby se hýbala aspoň dvakrát týdně.


Bižu, neccheš mi nějaké doučování poslat? Potřebuju kapku rozhýbat mozek.
Kateřina+2 kluci+ holčička 18958
20.9.2011 9:35:28
Bižu, no jasně že chceme!!
Měli bychom být doma, jen cca od 12 do 13:30 vyzvedávám děti ze školky a větrám Kačku - ale kdyžtak bych poslala Josefa..
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 34666  [Dalších 34526 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.