| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 338  [Dalších 188 >>]
qwertz 50213
12.11.2014 11:31:39
Holky, nevím, na mě nic "nepadá". Možná je to tím (jak řekl jeden gynekolog) že matky doma jsou víc v klidu a lépe snáší těhotenství než matky pracující. Možná na tom něco bude..... Jsem doma a pracuji si vlastním tempem - tou prací myslím jen běžnou starost o rodinu a domácnost (tj. vaření, úklid, žehlení,nákupy, kroužky, domácí úkoly a příprava do školy). Odpadá mi stres že tohle všechno při zaměstnání nestíhám - kdybych chodila do práce, tak bych byla samozřejmě úplně vyřízená....
Jediné co mě fakt hodně trápí jsou strie, prosím, písněte sem čím se mažete. Mám pocit že jsem vyzkoušela už všechno co je na trhu v drogerii i lékárně a nic co by mělo pomoci na strie nezabírá. Mám pocit že by ty přípravky měli testovat na mě, protože mám příšerně dotrhané břicho, dost to štípe a nyní mažu obyčejnou vazelínou - ta tolik neštípe a alespoň pořádně promastí. Nejsem si jistá že to s takovým břichem ještě 3 měsíce vydržím - snad mi dítě břichem nevyleze když už na něm nemám skoro žádnou kůži ~n~
Trojmatka 143963
11.11.2014 18:38:25
Ahoj všichni,
tedy Modřinko, žádná legrace takové depky. Asi bych si - být Tebou - fakt sobecky našla každý den aspoň kousek pro sebe a nějak si vyčistila hlavu, protože jinak zbytečně houstne atmosféra ve vztahu i v rodině a cítíš se pak ještě hůř. Já to neznám, na mě sedá depka až v porodnici, strašně špatně snáším pobyt v nemocnici a utěšování tím, že jsem tam za radostným účelem mi moc nepomáhá ~:(~:(~:(
Jinak na mě nastoupila únava a to pekelná. Minulý týden jsem zkoušela zvládnout plný úvazek v práci, ale asi už to opravdu nedám. K tomu domácnost, děti a mám toho opravdu dost. Budu muset začít více relaxovat, ale jaksi nevím jak na to... Přeci nepřesunu všechny nákupy, úklid a péči a učení se s dětmi na manžela? Spadlo to taky na někoho z vás, nebo je to jen dočasná krize? Navíc se mi začalo hůř spát v noci, tak to mi taky nepřidá... Ach jo, snad to přejde. Do porodu ještě pár měsíců chybí a já si přijdu teď dost nepoužitelná...
Modřinka 37246
10.11.2014 22:54:32
Díky holky, dneska je to lepší, vyrazila jsem večer zcela sobecky sama na hodinovou rychlou procházku, žádné smrkání, čůrání a bolení nožiček a je mi líp. Já si jsem vědoma naprosté iracionality mých pohnutek, ale v tu chvíli nejsem schopná se zastavit. Asi únava z minulých dní a strach, aby se prckovi něco nestalo, ze mně dělá šílence. Bohu díky, že manžel nemá stejné návaly, dneska mi přinesl hromadu čokolády, prý na lepší náladu~f~ Já se tak těším, až budu zase normální~;).
Edimaxik 10+II 142962
10.11.2014 11:28:26
Tak podobné stavy jsem měla u malého. Na jednu stranu jsem se s ním chtěla milovat a na druhou stranu mi vadil i pohled-obrazně řečeno. Teď si připadám víc v pohodě po psychické stránce, ale vím, že u mě bude zase blbé celé šestinedělí, které jsem u malého prořvala. Toho se bojím víc. Teď štveš sice muže, ale ten je logicky uvažující osoba, která to překoná a ví, že je to už jen chvilka, kterou musí vydržet, ale v tom šestinedělí, když bulíš nad postýlkou a to dítě to nechápe a řve taky-to mi přijde horší. Já mám teď sice taky pocit, že ho malá vůbec nezajímá-zeptá se stěží jednou denně, co malá dělá, ale beru to tak, žeje to pro něj už taková rutina při čtvrtém těhotentsví a má spoustu jiné práce. Spíš všichni okolo apelují na to, abych už zvolnila a ono to nějak nejde-nechodím sice do práce, ale makám doma-myju okna, peru, žehlím, vařím, zvu kamarády na opulentní hostiny...asi si kompenzuju to, že jsem přes den doma sama...
Radu nemám-možná zkusit víc relaxovat a dělat jen to, co opravdu chceš.
........ 64599
10.11.2014 10:04:09
Modřinka - naprosto Tě chápu, já zas furt brečim i proto že manžel jde ráno do práce ~t~~t~ Včera jsem bulela hned dvakrát... Protivná jsem taky a strašně se těšim aby bylo mimino už venku :) Připadám si děsně na obtíž všem kolem mě i sobě... Myslim, že až porodim bude zase všechno o.k tim se utěšuju, už nám zbejvá tak málo!!! ~x~~x~~x~~x~
qwertz 50213
9.11.2014 22:37:02
Wendy, když já ji právě nikde na netu nemám ~n~
Modřinko, tohle vůbec neznám, asi bys to měla probrat s gynekologem a on Ti případně někoho doporučí ~R^ Hlavně je fajn že si sebe a své "nesnesitelství" uvědomuješ a hodláš to řešit. Už to je pozitivní a dobré, takže Ti držím pěsti a fandím Ti ať se "těhotenské depky" brzy zbavíš ~3~
Modřinka 37246
9.11.2014 22:19:06
Máte některá? Já jsem byla ve všech těhotenstvích emočně labilnější, ale to co se teď rozjíždí mi začíná nahánět hrůzu. Mám za sebou náročný týden, měla jsem střevní chřipku, den jsem strávila na WC, pak dva dny šílená únava, bolest kloubů a asi všeho, do toho náběh na zánět dutin plus klasické pálení žáhy, atd. Manžel se střídavě snaží mi ulevovat a pomáhat a střídavě hnusně vyjíždí, "že už to trochu přeháním". Jsem vzteklá, náladová, strašně se mi chce brečet, všechno a všichni mi vadí, střídavě bych manžela potřebovala objímat a zabít, nedokážu se na mimčo tak nějak naplno těšit, pořád čekám, kdy se stane zase nějaký průser, výčitky, že mu těmito psycho stavy ubližuju... Dneska večer jsem tu vyfikla hysterickou scénu jak z filmu na téma "že ho to dítě naprosto nezajímá" a to po té, co na celé odpoledne vypadnul se všema dětma, abych si odpočinula. A v noci nespím. Mám se plný zuby a nevím, co mám dělat, místo šťastné těhule jsem nevypočitatelná hysterická kr..., co terorizuje zbytek rodiny. ~n~
........ 64599
6.11.2014 23:06:05
qwertz - nemusíš , můžeš jí mít kdekoliv na netu... Záda mě moc nebolej ale kyčle jo, v noci se budim a musim se otočit pokaždé co mě to chytne... jak ležim na tom boku dýl musim ho vyměnit..
qwertz 50213
6.11.2014 15:32:47
Edimaxik, gratuluji ke kontrole :-) Trojmatka - taky pěkné bříško ~;) Mě tady ta fotka nejde dát, asi musí mít člověk založené osobní stránky na rodině a to dělat kvůli jednomu fotu nebudu ~7~ Holky, máte to složité s těmi registracemi, obdivuji všechny kdo to v Praze musí podstupovat ~8~ Jinak cvičit ani plavat nechodím, záda mě bolí celé těhu, ale vím že porodem to naštěstí skončí ~j~ Spíš mě nejvíc bolí levá kyčel, protože od začátku těhu spím jen na levé straně a levá kyčel trpí. Budím se v noci bolestí, ale na zádech se mi dělá mdlo a abych se obrátila na pravou stranu zase nechce mimi. Tento 3. trimestr to prostě musím nějak vydržet.... ~d~ A jak Vy jste na tom?
Edimaxik 10+II 142962
6.11.2014 11:48:32
Tak mě záda bolí už delší dobu, ale teď se bolest přestěhovala spíš do kyčlí. Na cvičení není nálada ani čas, takže v tomto těhu jen občas pohopsávám doma na míči. Ale jinak pracuji v pololeže na sedačce...teda dokud uvidím na monitor:-)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 338  [Dalších 188 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.