| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 183  [Dalších 123 >>]
Sisinka +3 kluci 10290
19.5.2015 11:37:27
při odchodu z porodnice
Sisinka +3 kluci 10290
18.5.2015 23:44:17
Pausíci a kdy máš termín?
Moc ti přeju ať už máš broučka taky u sebe a ať je to rychlovka - to určitě bude uvidíš..
Sisinka +3 kluci 10290
18.5.2015 23:39:45
Stáňo obrovská gratulace k Ondráškovi!!!!~g~~g~~g~

Teda míry úctyhodný, to smekám žes to tak skvěle zvládla.

Přeju hodně zdraví vám oběma a užívejte si to!!!

Pausa 144269
11.5.2015 20:51:52
Holky to je taková krása!!! Tak ještě ten náš poklad aby brzy vykoukl a byla to taková rychlovka jako u Vás!!! ~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~

Mám z Vás radost! ~x~
Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
10.5.2015 16:07:23
Ahooojky holky!!!
Tak už i já mám svůj poklad na světě. A jsme doma z porodky.

Ondrášek se narodil ve středu 6.5.2015 v 6h a měl neuvěřitelných 4220 g a 51 cm
Ufffff nemám slov. Porod rychlovka jako blázen. Ještě v pondělí mi udělala Hamiltna, aby mi to urychlila, protože jsem už byla na 2 prsty otevřená. Chtěla jsem, aby se narodil 5.5.protože to jsme měli s manželem 10 výročí od svatby. Tak by to byl krásný datum.

Takže Ondrášek to tedy nestihl o pár hodin no...škoda.

Ale chci vám říct, že porod jeden fičák.
Ve 3.30 mě něco vzbudilo.....a tak nějak už jsem nemohla zabrat...fakt to bylo nenápadné....takové menstruační bolesti. Pohoda. No jenže už byli po 3 min. Během 15 min už byli silnější.....a já potřebovala děsně na velkou. Tak jsem se začala vyprazdnovat a taky jsem usoudila, že to je tady. Ze záchoda jsem se zvedla, že se utřu a šup....rupla voda, to bylo 4.20h .To jsem taky ještě nezažila...ten proud. Až jsem se smála. Hned budím manžela, že je to tady. Ten celkem v klídku, že máme čas. Začal se holit a pomalu řešit dceru, kdo že nám ji přijde pohlídat. No kliďas hadr.

Po rupnutí vody to už byl fičák...už ty kontrakce silný jak prase....že jsem se obléct nemohla...

Hned jsme vyrazili....příjem v porodce 5.15. ...otevřená na 8 cm.....bez klistýru hned na sál.
a v 6h Ondrášek na světě. ~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~

Ale bolest nehorázná....křížové bolesti....prostě jsem myslela, že mám dělovou kouli mezi nohama. Uf jen co se hlava prodrala ven. Tak tělíčko vyklouzlo a byl klid. A já tak šťastná, že to mám za sebou.~g~~g~~g~

Hyneček ~x~
A ted k tobě Sisinko...velká gratulaceeee.......a ke krásnému datu narození. juchuchu

Těšíme se na další miminečka....~:-D
Rychlé porody....
Sisinka +3 kluci 10290
7.5.2015 11:21:46
Ahoj holky, zdravim z porodnice. Hyneček se narodil 5.5.2015 12:16, mel 3640g a 50cm a je proste úžasnej :-)

Zacalo to tim ze si me v pondeli uz nechali v porodnici, protoze se jim nezdal monitor, ktery 2x za sebou nevysel moc dobre.

V utery asi 10:30 mi pichli vodu a 12:16 bylo nase zlaticko na svete takze to bylo celkem rychly. Poslednich nekolik kontrakci byl teda mazec ale s vidinou toho ze za chvili bude venku to slo zvladnout, moc mi pomohlo ze byl manzel se mnou.

Mela jsem uzasnou porodni asistentku, nechtelo se mi verit ze je to ta sama ktera byla u meho prvniho porodu pred 11 lety, ale uz tenkrat byla skvela a moc mi pomohla.

Tak vam holky preju take rychle porody at si muzete ty svoje zlaticka uz chovat, je to uzasny.Uplne se dojimam a jsem hrozne stastna.

Az budu doma tak pridam nejakou fotku a uz se nemuzu dockat az se tu objevi zpravy o dalsich miminkach!





Pausa 144269
6.5.2015 8:20:45
Ahoj holky, budu na vás moc myslet! Já mám sice termín až na konci měsíce, ale cítím se, že budu rodit každým dnem... Děloha trénuje dnem i nocí... Malej je velkej, má sílu... Divím se, že mi ještě neprošel břišní stěnou :-)...

Stále si říkám, že ještě týden dám, víc ne...

Moc se těším na zprávy, že už jsou miminka na světě! Hladký a rychlý průběh přeji ~s~.
Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
1.5.2015 12:30:44
Jééé Sisinko....takže ty máš termín dnes. Tak to držím palečky. At to máš taky rychlé...


Jinak my včera byli na čarodějnicích....jen tady ve vesnici....jestli jsem šla 1 km celkem?
No a po hodině tam...na mě přišli takové menstruační bolesti...že jsem málem nedošla domů.

Hned jsem si lehla....že jsem to přehnala s chůzí...jenže ono to nepřestávalo....a bylo to nonstop. Tak hned jsem šla do teplé sprchy....a uf uleva. Takže poslíčky. Nebo nevím co to bylo.

Pak ještě 2 h...to nebylo nic moc. Takže manžel, začal řešit Elišku.....kam ji odvezeme zatím. A jestli mám vše zabaleno. No byl roztomilej.

Nakonec nic z toho. Vše se uklidnilo a jsem pořád celá ~t~

Akorát teda řeším, že se mimi nějak neozývá....sem tam s protáhne...ale žádná sláva.
Myslíte, že je to normální...ještě v pondělí se vrtěl a vrtěl...celý den. Ted to vypadá, jako by furt jen spinkal.....asi příprava na tu velkou tlačící se cestu do jiné a nové dimenze. ~t~

Tak se držte....všechny....už to máme za pár....~s~
Sisinka +3 kluci 10290
1.5.2015 8:52:59
Ahoj Stáňo,
no já mám první termín dneska, ale zatím se tedy nic neděje. Taky už se všichni těšíme, hlavně děti. Aby miminko viděli než odjedou na školu v přírodě, tak snad se to povede :o)
Druhý termín mám 6.5., ale já už bych byla taky ráda kdyby se mu chtělo ven.

Moc ti přeju rychlý a pohodový porod a ať jste oba v pořádku.

Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
29.4.2015 7:24:25
Ahoojky holky,
tak jak to s váma vypadá?
Já se hlásím, že pořád celá. A to tak strašili, že je mimi o 14 dní větší ~t~ .
Mám se fajn, vše připraveno, a už jen čekám, kdy to na mně přijde.

S miminkem všechno v pořádku. Každý pondělí chodím na poslechy. Před měsícem do mě koukla a říkala, že je vše krásně připraveno na porod. Porodní cesty proměklé. Ted v pondělí jsem se jí ptala, jestli do mě zase jukne. Tak prý ne. Není důvod. Že se to nechá na příští pondělí. To už budu přenášet. 40+1tt a začalo by se to teprve řešit.

Celá rodina napjatě čeká, kdy se mimi narodí.~z~~z~~z~~z~
No jo těšíme se. ~t~

Tak koukejte taky něco písnout......jak se máte atd.

Krásné dny ~;((~;((~;((


[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 183  [Dalších 123 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.