| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 510] Názory 511520 z 1876  [Dalších 1356 >>]
Brita
  • 
16.1.2015 20:37:47
Jo a za 200 000 jsme to opravdu nepořídili, nejdražší je zastřešení.
Brita
  • 
16.1.2015 20:36:13
Nebudu se předhánět, ale každý rok jezdíme (lítáme) k moři, týden trávíme na horách a v létě ještě jezdíme na kola. Prachy nás netíží, takže jsme pořídili zapuštěný bazén 8 krát 4 m na dobu, kdy jsme zrovna doma. Často nás navštěvují přátelé, děti si taky zvou návštěvy a paří, k čemuž užívají mj. i bazén. A taková koupačka, když prší nebo v noci...žádné plavky, sklenička vína na hraně bazénu...nám to prostě vyhovuje. Ovšem je pravda, že ty prachy a místo člověk mít musí. Kdybych měla malinký pozemek, asi bych taky váhala. Jenže náš pozemek by unesl i fotbalové hřiště, které bychom zase nevyužili, tak jsme pořídili bazén. Ovšem každému co jeho jest.
wexi 119051
16.1.2015 20:35:56
teda, to vypadá, jak když ze zahrady startuje balon :-) ale zkušenost nemám
Ivatema 52511
16.1.2015 20:24:32
Mají to sousedi na zahradě-v první chvíli jsem si sice řekla, co to je za hvězdárnu, ale oni jsou asi spokojení. Mají to už třetím rokem.
KvětuškaS 91880
16.1.2015 20:12:28
Mno, tak já to beru asi takhle, pořízení bazénu do země včetně nutného zakrytí a případně solárního ohřevu a následné terénní úpravy bude v pořizovací ceně kolem 200.000,- Kč, možná i víc, záleží na velikosti.
Zvažovali jsme také, ale když jedeme o prázdninách na cca 3 týdny na dovolenou, děti jsou pak různě na táborech, jezdíme hodně na kolech a tak z toho léta moc plonkových dní nezbyde. Když není vyloženě pěkné počasí, tak nás koupání neláká, a těch horkých dní pak opravdu moc nezbývá. ~;) My jsme po úvahách (ač máme místo i peníze) zůstali u bazénu nadzemního 3,66 x 90 cm, nafukovací prstenec, vydržel nám zatím pátou sezonu, děti se vyřádí, pořizovačka a údržba žádná tragédie a musím zodpovědně zkonstatovat, že dostačuje plně. :-) Jestli jsme ho loni využili 3 týdny za léto, je to hodně. Takže pokud má člověk peníze na zbyt, proč ne, ale já jsem manželovi řekla, že za ty prachy pojedu raději s dětmi v zimě na hory - a to vyjde na minimálně 8 x parádní lyžovačku v itálii. ~:-D Ale je to o prioritách a o životním stylu rodiny. My jsme spíše akčnější, než povaleči. ~;)

Kaja222 116819
16.1.2015 20:04:55
mate to nekdo? Jake jsou zkusenosti?

http://www.mountfield.cz/zastreseni-azuro-kruh-4-9m-3bpz0143

rada bych zastresila bazen, ale zastresit napevno mi manzel kvuli cene nepovoli, tak hledam alternativy. Ma cenu ta folie nebo to jsou vyhozene penize?

jen zkusenosti prosim, rady ve stylu "ja to sice nemam, ale od pohledu myslim, ze..." je mi na nic. Diky
Brita
  • 
16.1.2015 19:56:11
Tak to my si užíváme i ty dovolené.~;)A už končím s obhajobou bazénu, abych nevypadala jako dealer.~:-D
Brita
  • 
16.1.2015 19:54:10
Tak to jistě, nikomu bazén nevnucuju, pro nás to byla investice k nezaplacení, někdo jiný to pokládá za zbytečnost. Tak bychom se mohli bavit o všem-máme drahé lyžařské vybavení, protože jsme lyžaři, půlka národa si může říct, že jsme cvoci, když do toho vrážíme prachy, a raději si koupí rybářské pruty, pronajme tenisový kurt nebo prachy nanosí do hospody.~d~
Saténové povlečení na Favi.cz - top výběr
KvětuškaS 91880
16.1.2015 19:51:16
Nešla bych do toho ani náhodou. Vyhozený prachy. To radši za ty peníze si budu užívat několik let pěkných dovolených. ~;)
Louisa Z. 125242
16.1.2015 19:44:31
I když mám prachy a místo, tak ty prachy a místo můžu využít pro mě smysluplnějším způsobem. A proto i když mám prachy a místo, bazén nechci - ze stejných důvodů, které zazněly v úvodním příspěvku a třeba i od Ráchel.
[<<Předchozích 510] Názory 511520 z 1876  [Dalších 1356 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.