| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Věřící maminky

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 33485  [Dalších 33465 >>]
Modřinka 37246

Klub nejen věřících maminek

27.9.2008 15:45:18
Mám prosbu: u nás na faře se jednou týdně dopoledne na dvě hodiny schází maminky s dětmi.Zatím tak maximálně deset dětí, tak do čtyř let. Jenže těm setkáním zcela chybí nějaká náplň. Prostě taková rozpačitá drbárna. Chceme s tím něco udělat- prosím, jestli máte zkušenost nebo nápad můžete poradit? Jak to probíhá u vás?
Majka + 2x2 10282

Hanče

22.9.2008 18:18:12
Koukala jsem na "nadílku" a vůbec nezávidím, ny ší feně (Zlatý retríver) se narodilo 11 štěňat, když byly Bětušce 3 měsíce a nic tak vysilujícího jsem v životě nezažila...
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Plánovaná společná modlitba

19.9.2008 15:09:20

Ahoj, vím, že některé nestíhají forum, tak sem chci dát pro mě důležitou informaci.

Uvidíme, jestli se čas a den upraví, ale chceme se společně modlit za Ondráška, který se ztratil a víme, že už ho našli... a za jeho rodinu. Dávala jsem na forum odkaz na jeden článek tento, který pohladil po duši a tam byla i tato modlitba:

Modleme se za všechny ztracené děti, za jejich rodiče, blízké a milující. Aby nepřestali věřit, neztráceli naději a zachovali si lásku.

Modleme se za rodiče těch dětí, které již nejsou mezi námi na světě, aby mohli uvěřit v Boha a našli útěchu v jistotě, že nyní jsou jejich děti v nebi s naším Pánem.

Modleme se zvlášť za malého Ondráška a všechny jeho blízké.

Zatím byl návrh na dnes večer 21.00.
Stázi 2 64677

Re: Re:Ondolumo

18.9.2008 11:51:36
Jo, Ondolumo, koukala jsem se včera na ten pořad, jak jsi mi doporučila, jen škoda, že jsem to nevěděla tak před více jak rokem. Niki bych zařídila odklad.
Musím teď říct, že se hodně zlepšila, nosí i jedničky z diktátů, občas 4, ale já ji nechám, za známky se u nás doma dusno nedělá.
Také se hodně modlíme, teď i babička, přijela z pouti, myslím, že i toto je velice důležité a myslím, že jí prospělo to, že jsem doma.Vyzvednu holky dřív a celé odpoledne jsem s nima. Neříkám, že se furt jen učíme. Učíme se, děláme mezitím přestávky a Niki si hraje se sestrou na školu a je učitelka a někdy se docela usmívám pod fousy, když holky sleduju. Niki má angličtinu, na to mají úplně jinou paní učitelku a tu má moc ráda a nejradši učí malou angličtinu, ta to po ní musí opakovat, no, někdy by to chtělo natočit.
Nějak jsem se rozepsala, dnes jsem poctivě uklidila, převlékla peřiny, vyluxovala matrace, všechno prostě všechno perfektně, jo, dělá se to dobře, když mě nikdo neruší.
Ondoluma 4 61991

Re: Majko

18.9.2008 10:41:36
Majko, jukla jsem do Deníčku a přidávám se ke gratulacím. To je úžasný, přeji Vám a vyprošuji hojnost Božího požehnání. :-D:-D:-D
Ondoluma 4 61991

Re: Stázi

18.9.2008 10:24:07
Stázi, tak to je celkem už na dobré cestě, že by se učitelka trochu zamyslela ? Víš, v tom Sama doma říkali, že je potřeba podporovat dítě, jak v rodině, ale důležitá je podpora i ve škole ze strany té učitelky.

Majko, zdravím Tě !


Světli, taky je to u mě stejné, co se týká napsání příspěvku, že mám něco rozepsaného a potom jsem odvolána jinam - za klukama, tak se mi přetrhne nit a je to pryč.

Jinak jsem už ráda, že mi Lukáš 6 let - začal přibírat na váze. Bezlepkovou dietu držíme 4 měsíce a má 4 kg na víc, což jsem ráda. Předtím mi každé odpoledne seděl, že bude zvracet, tak jsem ráda, že už je to snad všechno pryč. ~j~
Stázi 2 64677

Re: Majko

17.9.2008 20:28:42
Majko, přečetla jsem a něco napsala.:-)
Stázi 2 64677

Re: Foto prosííím

17.9.2008 17:35:06
Ahoj, zdravím.
Niki teď nosí překvapivě dobré známky. Když ji vyzvednu z družiny, zlobí se, že jdu brzy.Chdí si hrát do tělocvičny, v rámci té družiny.
Běžím za Niki, musí číst, zatím.
Majka + 2x2 10282

Re: Foto prosííím

17.9.2008 7:56:22
Toníček je úžasný a musím pochválit naškrobenou a nakulmovamou moooc hezkou peřinku ;)
helepa 61804

Re: Foto prosííím

16.9.2008 22:09:29
Máš je tam a R^;)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 33485  [Dalších 33465 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.