| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

17.7.2009 18:12:20 Magda + 2 rošťáci

Postižené dítě do pěstounské péče

Dobrý den. Chtěla bych vám požádat o rady. Máme s manželem 2 biologické děti - 3 a 6 let. Starší syn je postižený. Mladší půjde od září do školky a starší chodí když je možnost do stacionáře. Brzy z něho bude školák a tak jsme s manželem mysleli, že by jsme si rádi vzali nějaké dítě do pěstounské péče. Nejraději dítě s postižením. Staršího syna se mi povedlo vycvičit z velmi těžce postiženého na chodícího a ráda bych to zase s nějakým dítkem zkusila. Prostě jsem zvyklá jezdit po doktorech velmi často a jestli pojedu s jedním a nebo se dvěmi už pro mě nehraje velkou roli.
Jaké jsou podmínky pro získání postiženého dítěte do péče a vlastně budu ráda za jakékoliv rady. Jako třeba jak by měli vypadat a co by měli splňovat správní pěstouni? Předem moc děkuji. Magda
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Postižené dítě do pěstounské péče Magda + 2 rošťáci 17.7.2009 18:12
*Re: Postižené dítě do pěstounské péče viamea 17.7.2009 21:2
*Re: Postižené dítě do pěstounské péče hodanka 17.7.2009 23:3
*Re: Postižené dítě do pěstounské péče Markétaa 18.7.2009 21:26
*Re: Postižené dítě do pěstounské péče JiBi* 19.7.2009 10:1
*Re: Postižené dítě do pěstounské péče Gabriela 27.8.2009 17:1

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.