| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Reklamace a vracení zboží

5.2.2012 10:36:53 Bin bez čárky:(

Opakovaná neúspěšná reklamace vysavače

V listopadu jsme si koupili vysavač, žádné ,,dělo" obyč z Planeo elektro za 3 tácy. Po měsíci se nám rozpadnul-upadla sací hubice -zlomila se v kloubu. Vysavač byl v záruce,takže jsem byla klidná a jala se ho reklamovat. Po měsíci mi přišla SMS že reklamace je hotová a mám se dostavit na prodejnu.
Jaké bylo mé překvapení, když byl vysavač ve stejném stavu v jakém jsme ho tam dávala. Zdůvodnění: mechanická závada způsobena uživatelem a nazdar..

Jenže já se nedám, a vysavač jsem tam nechala reklamovat znova....a znova... a znova.. v pátek jsem ho tam nechala už počtvrté. Je mi jasné, že to bude opět neúspěšné.

Nejde se proti tomu nějak bránit? Jako jsem schopna jít s tím třeba k soudu, i kvůli blbým 3 tisícům, když už nic, minimálně to poškodí jméno firmy..

nemám ze zákona nárok na vrácení peněz, nebo tak něco?
Co podniknout?

Rozhodně nehodlám stáhnou ocas mezi půlky a koupit si nový~l~
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Opakovaná neúspěšná reklamace vysavače Bin bez čárky:( 5.2.2012 10:36
*Re: Několikátá neúspěšná reklamace vys... zerat 5.2.2012 10:41
*Re: Několikátá neúspěšná reklamace vys... Annitta 5.2.2012 10:45
**Re: Několikátá neúspěšná reklamace v... Bin bez čárky:( 5.2.2012 10:50
***Re: Několikátá neúspěšná reklamace... Červená řepa 5.2.2012 12:32
****Re: Několikátá neúspěšná reklama... aach 5.2.2012 13:32
***Re: Několikátá neúspěšná reklamace... neznámá 5.2.2012 20:31

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.