| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

31.12.2012 10:22:27 Ivana30

Těhotenství v zaměstnání - na co si dát pozor?

Chtěla jsem se zeptat, za dobu co jsem pracovala jako netěhotná jsem občas slyšela nějaké postřehy, že jsou v těhotenství v práci jakási omezení, výhody apod, ale pouštěla jsem to druhým uchem ven. Nemyslím tím, že těhotné nesmí vykonávat fyzickou nevhodnou práci - to se mě netýká.
Ale chtěla bych se zeptat jestli nevíte třeba něco o dovolené, dejme tomu, začne nový rok a naskočí dovolená, budu-li končit třeba na jaře, dovolená se pokrátí, tzn. vyberu si jen to na co jsem měla nárok do doby než nastoupím na mateřskou (cca 1,5 dne za měsíc) anebo platí dovolená za celý rok?
Je ještě něco na co si mám dát pozor a zaměstnavatel mě na to nejspíš neupozorní?

Děkuji moc ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Těhotenství v zaměstnání - na co si dát ... Ivana30 31.12.2012 10:22
*Re: Těhotenství v zaměstnání - na co s... terapeutka 31.12.2012 13:40
**Re: Těhotenství v zaměstnání - na co... Martina, 3 synové 31.12.2012 13:44
*Re: Těhotenství v zaměstnání - na co s... Martina, 3 synové 31.12.2012 13:45
**Re: Těhotenství v zaměstnání - na co... Ivana30 31.12.2012 14:15

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.