| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

9.4.2014 17:34:05 borovicnoje.

Soucasny zivotni styl mlade generace

Milé dámy a pánové (ano, i muži sem chodí a jeden obzvláště sympatický), pro vás, kteří mne ještě neznají, jsem čiperná důchodkyně, která si ke skromnému důchodu 12 tisíc Kč měsíčně snaží přivydělávat. Jsem matkou dvou dětí, které mají též již své rodiny. Jsem zděšena, jakým životním stylem dnešní mladší a již i střední generace žije! Naprostý konzum a odklon od tradičních hodnot - zejména křesťanských. Odkládání spotřeby a požitků je vystřídáno okamžitou konzumací, a to i za cenu úvěrování spotřeby. A ten bezbřehý konzum! Rodiny tráví volný čas v moderních chrámech konzumu, které nahradily kostely. Ano, dnes se chodí za zábavou a duchovním povzbuzením do nákupních center. Místo toho, abyste se věnovali rodině, tak s dětmi bloumáte po těchto provozovnách, kde konzumujete často jídla asijské provenience a v multiplexových velkosálech pojídáte slazenou či solenou kukuřici! Děti jezdí po nákupních centrech ve vláčcích či se využívají jiné formy mdlé zábavy. Doma vařit, uklízet či se věnovat jiným domácím pracem, na to vás už neužije. Svoji lenost schováváte za nutnost úspory času a jeho využití ku prospěchu rodiny. Jenže jak tento čas využijete? Zatímco vám doma uklízí najmutá služba, tak obrážíte nákupní centra či dětské kavárny. Jinou zábavu než konzum již neznáte. Chápu, že jste ztraceny, ale nebylo by vhodné zachránit alespoň mladou generaci? Jinak hrozí, že se nám společnost brzy rozpadne! Protože to s vámi myslím dobře, budu vám k dispozici a ráda vám poradím, jak si uspořádat život. Jsem otevřena jakékoli diskuzi, ale musí být konstruktivní.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Soucasny zivotni styl mlade generace borovicnoje. 9.4.2014 17:34
*Re: Soucasny zivotni styl mlade genera... Bila micina 7.5.2014 6:23
*Re: Soucasny zivotni styl mlade genera... Bekla+3 12.5.2014 13:54

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.