), jemný béžový písek, neustále lehce větrno, pro mne tedy příjemné, muž a syn se cítili být ofouknuti
, minimum mušlí
. První večer bezvětří, a poprvé jsem se u moře setkala s tím, že nás žrali komáři, museli jsme se nastříkat, další dny větrněji. Poláci jsou roztomilí s těmi ohrádkami proti větru, bez nich ani ránu, stále lítají po pláži, opravují poklesávající tyčky, je to sranda, zápasí tam se slunečníky, které jim v písku nedrží, trochu Pat a Mat
. Mně na pláži stačil akorát klobouk, víc jsem tam netahala
, zvlášť když jsem viděla ty polské Don Quixoty (ano, jsem zlomyslná, trochu jsem se jim posmívala
). Mně ten větřík na plném slunci dělal pohodu, ale pro půlku rodiny byl až moc, takže se asi těm "ohrádkám" úplně nedivím...
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.