naši postupně s námi projeli snad celé to pobřeží a vždycky to bylo krásný... někdy teda spíš na šplouchání na břehu než plavání, ale ono to stačilo - sluníčko, písečné pláže, na větrných místech dřevěné budky, které jsme si stavěly dvě proti sobě jako kočár, mušle, malé nežahavé medúzy... jen jeden rok jsme byli v kempu v lese a jehličí v písku teda bylo hnusný
opálení jsme přijeli každý rok, vydovádění taky
jako dospělá bych jela klidně taky, jen ne tak jak tenkrát, stanovat bych opravdu nechtěla, natož si vařit na plynovém hořáku 

Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.