| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Péče o seniory

7.7.2025 15:52:30 Senedra

Re: Vztahy k starým seniorům

K_at, Ropucho, tchyně je dlouhodobě ( skoro dva a půl roku) u švagra. Ten zařizuje většinu, občas se podílí MM. Takže švagr i šéfuje většinu věcí, ale už mu v práci dali najevo, že ztratit se cca jednou za 5-6 týdnů na dva dny není úplně v pořádku.

"NE" zaznělo ze strany MM asi před třemi týdny, kdy byl nadnesen nápad zajet na otočku oněch 400km kvůli zalití kytek. Oba jsme si mysleli, že tchýni čeká dnes nebo zítra nějaké důležité vyšetření, ale až na místě se MM přesně dozvěděl, že se jedná jen o odběr krve a jednu injekci.

Snažíme se nějak švagrovi ulevit, ale i on je dost neústupný. Třeba se snažíme zvát tchýni na nedělní obědy, ale několikrát jsme byli odmítnuti.. Je to těžké. Zase na nás neleží a nejtěžší a každodenní část starostí.
Odpovědět

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.