| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

27.7.2000 22:02:30 Petra,Milánek 7m

Re: Strava pro kojence

Ahoj,
u Milánka jsem začala s příkrmy před měsícem. Obohacena vědomostmi z Velké knihy o matce a dítěti, rad mé maminky(s mírou) a letáčků zdravé výživy jsem začala zeleninovými piré. Dušená mrkev se moc neujala má rači vařenou stejně jako brambory, kedluby potom i když to někteří pediatři nedoporučujou jablkové nektarinkové. Dál mu velice chutnalo sirové jablíčko což jsme využívali i na cestách pro skrácení chvilky kdy jsem mu částečně oloupané přidržovala a on ho dásničkama žužlal a sál. Po vyzkoušení jednotlivých věcí se dají kombynovat mezi sebou a taky s novými chutěmi. Ještě můžu přidat jeden recept, který se k mé radosti ujal.
Do uvařených brambor-neslitých přidat 1-2 odměrky mleka př.Hmilonu2 rozmačkat na kaši(Milánek papá už i hustší konsistence) a k tomu nebo do toho jinou zeleninu jako piré např patizon, mrkev kedlub.
Pro další měsíce bych uvítala rady jak obohacovat jídelníček, kdy jogurty od kdy piškoty? Jak je to s kůrkama chleba jo nebo né?
Přeji Vám ať prospíváte a děkuji za další rady na toto téma.
Petra
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Strava pro kojence Lenka, pětiměsíční dcerka 10.3.2000 22:23
*Re: Strava pro kojence Lenka+Ondra (1rok) 11.3.2000 11:57
*Re: Strava pro kojence Daniela, 2 dcery (2roky, 8 měs.) 23.3.2000 6:22
*Re: Strava pro kojence Petra,Milánek 7m 27.7.2000 22:2
**Re: Strava pro kojence Stáňa(40)+Ondra(6,5) 31.7.2000 10:45

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.