| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vegetariánství

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 5376  [Dalších 5036 >>]
libik 142094
18.2.2020 23:28:17
Tak jsem vytvořila jakési zeleninové rizoto a začínám to své chudě trochu litovat~:-D, děkuji za odkazy~x~
. . 133444
18.2.2020 21:16:25
https://www.toprecepty.cz/recept/42386-cirok-se-zelim-a-ryzi/

http://receptyadveni.cz/recept/cirokove-zrno-s-dyni-a-spenatem

https://www.toprecepty.cz/recept/43355-cirokove-placicky-bez-lepku-mleka-a-vajec/

libik 142094
18.2.2020 20:44:08
Bezlepkový, plný bílkovin, ale na první dobrou "dost divný"

Doporučte něco dobrého (veganského)~x~
Marika Letní 140743
18.2.2020 6:11:30
Libik “ když ty si dovoluješ předpokládat, že mi doma leží rozcapený vegan, co nepřiloží ruku k dílu a votravuje, zatímco, já uhoněná slepička, sháním zrní, musím znovu předpokládat, že tvůj vztah k mateřství a k dětem je zvláštní. (a promítá se ti i do úvah, jak vyrobit hummus)”

Brzdi. Ať se dítě stará o stravu dle svých ideálů jsem ti rozhodne nepsala ani první a ani jediná. A taky si to myslím. Není to školkáček. Chce se stravovat jinak tak ať začne.

O tom jestli je líné nebo hodné naopak nepsal nikdo a už vůbec ne já. Není to poprvé co tady silně zdurazňuješ to jak je tvé dítě hodné ač to nikdo nerozporuje. Koho potřebuješ přesvědčit? ~;)

Tvé zadání bylo o tom se finančně nezruinovat při požadavku dítěte na jinou stravu než jsi dosud poskytovala. A že máš povinnost ji živit jsi psala taky ty. Takže to opravdu původně vyznělo že dítě vydalo pokyny a ty se snažíš plnit představy i za cenu zvýšené finanční náročnosti. Ale pak jsi upřesnila že dcera má apanáž, majetek a příbuzenstvo ji štědře dotuje. Tj. problém ve financích není.

Dítě si mandlové mléko koupí z apanáže, hummus upatlá samo, tak máš po problémech z úvodního příspěvku. ~2~
K_at 121378
17.2.2020 14:21:36
Brambory na loupačku, sůl, tvaroh, máslo... Milujeme všichni vc dítěte. Případně upecene6 v troubě a zakysankovy dip k tomu.
Půlka psa 24064
17.2.2020 13:48:32
Mám k tomu ráda okurku a ředkvičky. To by se péct nedalo. ~:-D
Ropucha + 2 120300
17.2.2020 13:46:24
77krasko, my takhle házíme rozpůlené palice česneku na plech mezi brambory a zeleninu, je to lahůdka.
Koníček mořský 156666
17.2.2020 13:45:55
Uzená makrela je super, pěkně tučňoučká a voňavoučká, chutnaji mi tam ta různá masa a hnědé zbytky vnitřností. Navrch vždycky rozeberu páteř a postupně si vykousnu meziobratlové chrupavky. Hlavu si pořádně prohlídnu a pak jí dám psovi, kůži kočce. Pomějeme se všichni.
Výborný je i uzený sleď, ale má bohužel strašně moc kostí a špatně se jí. A navíc ho už kuchaji, dříve tam nechávali vynikající mlíčí nebo jikry, to bylo na celém sleďovi to nejlepší.
Já mám ráda všechno maso i vnitřnosti. A taky mám ráda všechnu zeleninu. Nejlepší jídlo je maso a zelenina. Jakékoli a jakákoli.
A brambory miluju také v jakékoli podobě. Když je k tomu hóódně másla a tučná kyška = mana nebeská. Ale hodně záleží na odrůdě brambor - mám své oblíbené, třeba na Belanu nedám dopustit.
Ropucha + 2 120300
17.2.2020 13:45:05
Půlko, já to peču všechno, brambory i zeleninu, a ano, se studenou kysanou smetanou je to úžasné jídlo! A navíc jednoduché, to je přesně moje kategorie, tím se krmíme pořád :-)
77kraska 132593
17.2.2020 13:40:37
no ja treba pecu rozpulenou hlavicku cesneku v troube....a ten cesnek z toho pak vybiram jako pomazanku a mazu na rozhlik....mohla bych ho upect s bramborama najednou
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 5376  [Dalších 5036 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.