| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vegetariánství

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 5376  [Dalších 5316 >>]
Půlka psa 24064
25.4.2024 20:20:10
Před pár lety mi něco nabízeli v Medě na Bulovce. Měli snad svoje vlastní šestinedělí za poplatek, pokud si pamatuju. Porodní sály ne, ale šel tam k porodu gynekolog z té Medy. Nevyužila jsem to, takže přesně nevím.
Senedra 14756
25.4.2024 20:18:55
Vlad, on to byl fakt silný zážitek... teda porod, tak mi tak nějak utkvělo v hlavě i to jídlo. A na porodnici v Mostě budu nejspíš vzpomínat po zbytek života ( s tikem v oku). ~e~
Muumi 41406
25.4.2024 20:16:57
Já myslela CAP - centrum aktivního porodu. To snad bylo nějaké soukromé/placené? Ale možná si to pletu.
Stará husa 154854
25.4.2024 20:16:14
Vlad, já si pamatuju, že jsem byla na pohřbu pratety, když mi byly 2 roky a dostala jsem tam čokoládový bonbón. Proč bych si tedy nemohla pamatovat krupičnou kaši před pouhými 39 lety?~:-D
Půlka psa 24064
25.4.2024 20:15:22
Okolo všech porodů si pamatuju všechno. Nejen jídlo, ale i oblečení manžela, jaké tričko měla porodní asistentka, jaké brýle měl doktor, jak se jmenuje sestřenice doktorky, jaká byla barva dlaždiček v koupelně, kde jsme parkovali a tak podobně ~:-D. Zrekonstruovat i po letech jídelníček je piece of cake......
vlad. 38059
25.4.2024 20:10:05
Muumi, na bulovce mozna dum u capa, byla tam priprava k porodum, ale myslim, ze nedostal souhlas k porodum mimo zdravotnicke zarizeni. Pribeh vysocan zel znam...
vlad. 38059
25.4.2024 20:02:53
Jak si muzete pamatovat, co jste mely k jidlu v porodnici ~:-D ?
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
25.4.2024 19:46:36
Já si pamatuju jídlo jen z prvního těhotenství a porodu... Nejdřív v porodnici na vinohradech, kde jsem se ocitla po žlučníkovém záchvatu (a ještě netušila, že je to žlučník) - jejich jídelníček mi přivodil další záchvat a poznání, že tam rodit nebudu ~t~ za těch pár dní jsem tam dostala hermelín, paštiku, tavené sýry, zasmradlou rybu s hromadou česneku... Když ten jídelníček slyšel doktor z interny, nechtěl tomu ani věřit...
A pak u Apolináře - nejdřív hladovka (ač plánovaný nástup, neměli pro mne oběd), to mě zachránila tchýně krabicí s cukrovím (23.12.) a pak po porodu mi donesli na sál večeři (24.12.) - řízek, salát a pekelně kyselou mandarinku ~:-D poprvé v životě jsem na štědrý večer jedla řízek se salátem ~t~
A pak teda denně k snídani balenou vánočku, den ode dne sušší a lehčí a k ní mono máslíčko ~:-D
Senedra 14756
25.4.2024 19:23:33
Po prvním porodu jsem dostala gulášek se šesti a i když jsem myslela, že jídlo nepozřu, tak jsem ho zbodla ~t~ jeden a půl knedlíku ode mě vyžebral manžel ( rodila jsme navečer a jídlo jsem dostala ještě na porodním pokoji).

Na konci druhého těhotenství jsem strávila skoro tři měsíce v nemocnici, dva týdny v místní a pak mě na porod přemístili do Mostu.. nezapomenutelný zážitek. Na šestinedělí se sestra divila, že se ptám po příboru - ehm, fakt jsem netušila, že skončím 70 kilometrů od domova a mám mít s sebou příbor~e~ Večeře jsme dostávaly studené a každý den v týdnu bylo to samé. Pondělí - zatavený tvrdý plátkový sýr, úterý - zatavená šunka, středa - bageta ( ponechaná na stolku, na který pražilo sluníčko), čtvrtek - zatavený suchý salám.... Když jsme už nebyla na šestinedělí, tak jsem si chodila nakupovat něco jedlého.
Yuki 00,03,07 49504
25.4.2024 19:17:58
já si jedno jídlo v porodnici pamatuju, protože fazole byly fakt úplně mimo, měly jsme je všechny, takže jsme je všechny vracely
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 5376  [Dalších 5316 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.