| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 770] Názory 771780 z 16579  [Dalších 15799 >>]
mrakova 143160
6.5.2015 10:14:41
Ano, Češi mají prostě nejhorší povahové rysy. Jiné národy tyto povahové rysy nemají...Ať žijí stereotypy.
Filip Tesař 134358
6.5.2015 10:13:14
No jo, ale na to dost možná stačí čas od času navštívit příbuzný. Při takový návštěvě rodičů nebo sourozenců se asi nic nevyřizuje, po úřadech neběhá, ale postoj sousedů se vycítit dá.
anitram
  • 
6.5.2015 10:13:08
Jela jsem do zahranici jen proto,abych si tu vydělala peníze.Koupila jsem si velky novy byt,ted ještě něco do rezervy a jedu domu.Zazitky,zkusenosti sice fajn ,ale porad nas to tahne domu.Navic rodice nejsou nejmladsi,tak bych jim chtěla byt co nejvic nablizku.
Saamajna 115449
6.5.2015 10:12:42
Neplanuju.
Ziju v zahranici 25 let (vic jak pulku zivota), po 7 letech se mi strasne styskalo ale tehdy by to byla financni sebevrazda...

Ted tady vyrustaji deti a pro ne je domov TADY.
Tak se snazim se asimilovat abych si tady vytvorila zazemi i pro sebe a byla spokojena i ve stari.
Z okoli znam nekolik cizincu, co se vratili do "vlasti" na duchod a pak byli zatracene rychle zpatky tady.
Spolecnost se vyviji a po letech jsi cizinec i v rodne zemi.
mrakova 143160
6.5.2015 10:05:03
Zajímavé, že nevíš, co a jak "česky" zařídit a kam jít k doktorovi apod., ale jak se Češi chovají, to je Ti stále jasné...
Ema
  • 
6.5.2015 9:53:36
Kdysi, kdyz deti byly male, jsem planovala. Kdyby... kdybych zustala sama. V duchodu, to by duchod nabyl na mire vzhledem ke kurzu koruny. Ja bych se mela dobre.

Ted v te situaci jsem, Duchod mizivy, rozvedena, deti dospele.

Vracet se nebudu ani nahodou. Uz tam nepatrim. Nic neznam, nic "cesky" neumim, porad bych musela nekoho zadat o vysvetleni, o pomoc se zarizovanim atd atd. Nevim, kam k doktorovi, jak se co plati, na co se ma narok, co vyridit kde.

Tady po Tech letech vim, jak to chodi, kam se obratit a co smim a co nesmim, na comam narok a jak to zaridit.

Kdyz uz teda nemyslim na to, ze deti odtud nikdy neodejdou a vnoucata bych videla jeste ridceji, nez ted. A az budu nemohouci, nikdo by za mnou do domovu duchodcu neprisel, protoze jsou vsichni daleko.

A jeste jedna vec: uz mi po Tech letech dost vadi, jak se Cesi chovaji. Jak se sousedi "zajimaji", roznaseji, do ceho jim nic neni, pomlouvaji a pod. To taady je uplne jinak.
iveta
  • 
6.5.2015 8:43:34
Az budou deti na vysoke a nebudou me potrebovat a rodice budou nemohouci, tak se vratim.
Anni&Annika 50178
6.5.2015 8:39:12
Nic neplanuju. Nevim kam me vitr jednou zavane. Ted jsem v Nemecku /manzel je Nemec/. Jestli je to konecna, nevim. Ale zatim o zadnem navratu neuvazuju. To je jedine co vim.
18.10Zvidavazena16 133486
6.5.2015 8:31:19
Vím, že je tu několik maminek žijících v zahraničí. Chtěla bych se zeptat, zda se plánujete vrátit do ČR či ne a jaké k tomu máte důvody. Jsem též v zahraničí, hodně lidí říkalo, že se vrátí, zatím se však nevracejí. Zatím říkají, že v důchodu. Někteří nechtějí ani v důchodu. Jak to vidíte vy?
marta
  • 
22.4.2015 21:57:29
Dobry den,
chtela bych se zeptat maminek co ziji dlouhodobe v zahranici a propadne jim platnost obcanskeho prukazu , jak se to resi? Jsou za to potom pokuty, kdyz si pujdete novou obcanku udelat az po nejake dobe po splatnosti a nebo staci predlozit nejake potvrzeni o pobytu v zahranici?
Dekuji.
[<<Předchozích 770] Názory 771780 z 16579  [Dalších 15799 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.