| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Impetigo

8.9.2012 20:59:30 zerat

Re: Zlatý stafylokok

Jitys, od početí druhé dcerky jsem byla s dutinama pořád na hromadě. Po roce neustálých ATB a různých kůr jsem šla na operaci nosní přepážky a z nemocnice jsem si asi přivezla stafil. zlatého. Další skoro asi dva roky jsem byla na hromadě, rok zákaz sdružování se(nesměla jsem ani do modlitebny a zkrátka nikam,kde je moc lidí v uzavřených prostorech), vybrala jsem nějakou podpůrnou blbost z imunologie... no a pak dr. nechala udělat tu vakcínu z výtěru z nosu a po té mi nasadili Klacid (jsem si na 99% jistá, že je to on) na 4 týdny. Ptala jsem se u více doktorů a všichni mi řekli, že ano, že existuje určitá studie, že když se podává dýl, tak nějakým způsobem ovlivní v dobrém imunitu. Já jsem ho když si teď vybavuju, ale brala jen 3 týdny a den, protože jsem začínala hluchnout (možná kontraindikace ATB, která naštěstí odezněla po okamžitém vysazení) a začínala jsem přestávat cítit jídlo na jazyku... to je taky možná kontraindikace... každopádně pak mi dr. nasadila doživotně Awamys do nosu, koupila jsem si konvičku na proplachování nosu a když dostanu rýmu, tak vyplachuju přesličkou a dobrý ~R^ Po téměř pěti letech jsem už 8 měsíců bez ATB na dutiny ~z~~R^ To s tím Klacidem mi potvrdili dva ORL doktoři a můj internista.
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Impetigo se zlatým stafylokokem  8.9.2012 19:2
*Re: Zlatý stafylokok zerat 8.9.2012 19:10
**Re: Zlatý stafylokok ...neviditelná... 8.9.2012 19:49
***Re: Zlatý stafylokok zerat 8.9.2012 20:59
*Re: Zlatý stafylokok Turmina + 3 8.9.2012 19:18
*Re: Zlatý stafylokok Vítr z hor 8.9.2012 19:57
*Re: Zlatý stafylokok Raduza 8.9.2012 20:26
*Re: Zlatý stafylokok kdyzsluncenesviti 8.9.2012 22:27
**Re: Zlatý stafylokok zerat 9.9.2012 9:32
***Re: Zlatý stafylokok kdyzsluncenesviti 9.9.2012 13:7
*Re: Zlatý stafylokok Liki + dcera 8/11 9.9.2012 9:7
*Re: Zlatý stafylokok Horama 9.9.2012 9:59

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.