Na zlepšování je 1x týdně málo (pár týdnů kdy je to víckrát to nevytrhne). Taky je dobrý trochu ten trénink zaměřovat - někdy dýl pomalu, jindy kratší rychlejší úseky s meziklusem, jinak člověk tak nějak běhá to svoje, a nikam to nespěje (je to jen o radosti z běhu, ale to není JEN).
Co se týká délky závodu a tréninkového běhu - v tempu závodu nemá smysl běhat celou vzdálenost, ani větší část - od toho je závod, regenerace pak chvíli trvá a nemůžeš pořádně pokračovat v tréninku (týden se zbíráš z rychlých 20 km, místo abys druhý třetí den zas mohla běžet). Pomalu je dobré si zkusit alespoň dobu,po kterou asi závod poběžíš (tj. jestli vydržíš běžet ty 2,5 hodiny, byť ne celých 25 km). U maratonu se uvádí, že se "nanečisto" nemá zkoušet vůbec (opět kvůli dlouhé regeneraci - až několik týdnů), a natrénovat se na něj dá kvalitně i z polovičních vzdáleností jednou týdně plus pře týden kratší výběhy s těmí rychlejšími kousky, nebo "tempové" běhy - tj. v předpokládané tempu závodu, ale mnohem kratší - pár km.
Tréninkových plánů se dá na webu najít mraky. (vžádném se neběhají maratony ani PM jentak cvičně)
Jestli se chystáš na 25 km v Krkonoších, tak nezbývá než ty kopce zkoušet po kouskách. pokud se ti někdy běží blbě, není to třeba jídlem? Celkovou únavou? Vyplatí se to nelámat. Ale fakt je 1x týdně málo,vlastně pořád začínáš. Existuje něco jako paměť těla na předchozí trénink - po dvou třech dnech má na co navázat, později už zapomíná. Denně je zas moc, nestíhá se regenerovat a hrozí zranění nebo chronická únava.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.