| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Posilování, cvičení, pohyb

29.7.2013 10:28:24 Anna Veselá

Cvičení na orbitreku - praktické rady

Minulý týden jsem si dovezla domů orbitrek, koupila jsem si prozatím na zkoušku jen ten nejlevnější přes bazar na FB. A tedy jakkoli jsem jinak nesportovní a líný člověk, neskutečně mě tenhle pohyb baví, chytlo mě to naplno a doufám že u toho vydržím co nejdéle... Nebo aspoň do té doby, než zhubnu kolik bych potřebovala a zformuju postavu ~;) A hodilo by se mi pár praktických rad do začátku.

1. Jak často a dlouho běhat, aby to mělo nějaký efekt? Denně, nebo stačí třeba obden? Zatím cvičím každý den cca 30-35 minut (ráda bych se časem dostala na hodinu) a k tomu ještě i párkrát během dne na to vlezu třeba jen na 5 minut. Stačí to, nebo je lepší běhat ne úplně každý den, ale zato delší dobu v kuse, třeba tu hodinu?
2. Za jak dlouho pravidelného cvičení to začne být znát na postavě (samozřejmě jsem k tomu i upravila stravování)?
3. Jak s jídlem před a po cvičení? Někde jsem vyčetla, že snad před sacharidy a po bílkoviny? A je nějaké pravidlo, jak dlouho před a po se najíst, aby tělo pálilo jak má?
4. A nakonec bych ocenila tip na nějaký lepší eliptical, až tenhle jednou doslouží, ráda bych investovala do kvalitnějšího stroje. Hlavně bych ocenila tišší provoz, tenhle je klasický starý pásový a při jízdě poměrně dost hučí. A pak takové ty detaily jako aby nebyl příliš poruchový, případně měl snadno dostupný servis atd atd...

Asi na tu teorii jdu moc složitě až vědecky ~:-D Ale to hubnutí už nutně potřebuju a samozřejmě mám zájem dělat to správně, aby moje snaha nepřišla vniveč. Díky moc za rady a tipy ~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Cvičení na orbitreku - praktické rady Anna Veselá 29.7.2013 10:28
*Re: Pár praktických rad k cvičení na o... :-) zaregistrovaná 29.7.2013 11:17
*Re: Pár praktických rad k cvičení na o... Katka+Jáchymek 9/08 29.7.2013 14:19
*Re: Pár praktických rad k cvičení na o... Sonjaja 29.7.2013 23:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.