| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Posilování, cvičení, pohyb

3.9.2013 13:05:14 . .

Lekce protahování (a posilování core)

Prosím o radu - zkušenosti:

hledám řízené hodiny (někdde ve fitku) protahování (hlavně hamstringy a nohy vůbec, ale ani dalším částem těla to neuškodí) a posilování středu těla. Běhám, a chybí mi kompenzační cvičení k tomu. Dříve (do konce r. 2012) jsem dělala karate, kteréžto tréninky 2x týdně mi celkem procvičení protažení a posílení celého těla zajistily, ale teď si sama (bez řízených tréninků) vzpomenu jen málokdy a moc tomu nedám.

Co byste doporučily?

Zdá se mi vhodná jóga (ještě tedy nemám žádnou praktickou zkušenost), ale je jich více druhů - kterou pro tento účel? Nebo jiné cvičení? Včera jsem zkusila pilates - tak na posilování core dobrý, ale protahování bylo málo a výdrže v polohách krátké, patrně tedy neúčinné (co vím, měly by být aspoň 20 s, lépe půl minuty).
Jsem z Prahy, takže tu najdu v dosahu asi cokoli, jen nevím co ~d~
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Lekce protahování (a posilování core) . . 3.9.2013 13:5
*Re: lekce protahování (a posilování co... Simona 3.9.2013 15:28
*Re: lekce protahování (a posilování co... Henriette.Z 3.9.2013 16:36
*Re: lekce protahování (a posilování co... LiValley 3.9.2013 17:1
*Re: lekce protahování (a posilování co... Agatha Ch. 3.9.2013 18:55
**Re: lekce protahování (a posilování ... . . 3.9.2013 18:57
*Re: lekce protahování (a posilování co... Sara33(Eliška 07, Petr 09) 3.9.2013 20:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.