| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské testy

3.9.2014 17:44:35 KvětuškaS

Slabě pozitivní test po MS

Tento cyklus jsem si myslela, že jsem (neplánovaně) otěhotněla (těhu příznaky). Před MS jsem si dělala dva testy - negativní. MS přišla na den přesně, pustila jsem to z hlavy. Trvala 3 dny, ale normální MS. Teď, dva dny zpátky jsem byla šíleně unavená a do toho potkala známou ve 20. tt. Říkala, že nevěděla, že je těhu, že měla první měsíc MS. Znejistěla jsem a dnes ráno jsem si udělala test, na kterém se do limitu objevila slaboulinká zbarvená čárka, která už ale teď po zaschnutí není vidět. Dnes jsem 6 DC, je vůbec možné, že bych mohla být těhotná? Nevím, kdy teda proběhla ovulace, ale poslední sex před 20ti dny, ovulace mohla být 1-4 dny po styku (dle ovu bolesti).~d~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Slabě pozitivní test po MS KvětuškaS 3.9.2014 17:44
*Re: Sabě pozitivní test po MS Girili 3.9.2014 17:58
**Re: Sabě pozitivní test po MS Jarmilka. 3.9.2014 18:18
*Re: Sabě pozitivní test po MS tacka 3.9.2014 19:34
**Re: Sabě pozitivní test po MS Paradox 4.9.2014 6:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.