No tak si predsa pozrite včerajšie krimi správy (minutáž (6:46 a ďalej) - môžte ju tam počuť na vlastné uši. A už ani nie je namieste nazývať ju "logopedka", pretože sama popiera, že sa vydávala za logopedku a tvrdí, že s dievčatkom neriešila logo problém. Zároveň tvrdí, že Škodová ju na nič neupozorňovala. V tlači už sa o nej hovorí ako o špeciálnej pedagogičke.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.