Dostávám ji proto, že žiji u rodičů a nemám na nic jiného nárok. V případě bytu by to pak samozřejmě bylo jinak, ale nemám absolutně zdání, jak je to s nějakými příspěvky, hmotnou nouzí a podobně...proto se ptám, jestli je tu někdo, kdo zvládá utáhnout nájem jako osamnělý rodič bez práce a zda-li je reálné utáhnout takový nájem. Pracovala bych ráda, ale na ty dva roky dopředu mám výhledy docela špatné.
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.