| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Reklamace a vracení zboží

19.11.2015 17:05:32 Judy+2

Reklamace zipu u tašky

Dobrý den, potřebuji poradit. Asi půl roku mám tašku Husky. Od začátku šly zipy špatně, nepomáhalo ani mýdlo apod. Nakonec se mi podařilo dva zipy téměř současně rozbít tak, že jezdec je na obou částech zipu, ale před ním i za ním je zip rozevřený. Nejde to nijak spravit. Možná to ani není na výměnu zimu, asi by pomohlo rozpárání a nasazení jezdce. Můžu to reklamovat? Nevrátí mi to zpět, že jsem to poškodila? Abych zbytečně neplatila poštovné. Byla to na můj vkus docela drahá taška, tak bych ji nerada sama párala a neuměle opravovala. A myslela jsem, že mi trochu vydrží.
Předem díky za rady.
Jen ještě dodám, že opravdu nejde o nějakou vychytralost, taška není vůbec opotřebená, měla jsem ji jen dvakrát a zacházela jsem s ní šetrně. :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Reklamace zipu u tašky Judy+2 19.11.2015 17:5
*Re: Reklamace zipu u tašky Fren 19.11.2015 17:53
*Re: Reklamace zipu u tašky Pam-pela 19.11.2015 17:56
*Re: Reklamace zipu u tašky margotka78 alias shit-roller 19.11.2015 18:2
*Re: Reklamace zipu u tašky ...neviditelná... 19.11.2015 18:52
*Re: Reklamace zipu u tašky withep 19.11.2015 18:52
*Re: Reklamace zipu u tašky ...neviditelná... 20.11.2015 9:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.