| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Reklamace a vracení zboží

19.11.2015 18:52:37 withep

Re: Reklamace zipu u tašky

Nedávno jsem vyreklamovala dva zipy v Tchibu, jeden u dětské nepromokavé bundy a druhý u dětské mikiny. Uvědomila jsem si, že se rozbily zipy u dvou mikin, které jsem kupovala rok předtím, a ani mě tehdy nenapadlo je reklamovat, měla jsem za to, že je děti neopatrným používáním zničily. Ale tentokrát to byla bunda batolete, kterého zapínám já, a předškolačky, ten normálně fungoval do okamžiku, kdy urvala poutko, a protože je tam brzdička proti rozjíždění, nedá se nahradit třeba kancelářskou sponkou. Normálně mi to uznali a vrátili peníze. Vlastně bych mohla reklamovat i gumáky, které jsem na jaře kupovala s tou bundou, jsou prasklé, ale je mi to blbé, mít všechno takhle půjčené zadarmo ~k~. Ty gumáky kluk docela vynosil a i z nich vyrostl. Ale mít mladší dítě, které by je mohlo podědit, asi to zkusím, přece jen pokud má něco zaručene vydržet dva roky...

Myslím si, že dnes většinou všude uznávají reklamace celkem bez problémů. Já bych to zkusila, můžeš tam napsat, že se spokojíš s opravou, a třeba ti to alespoň opraví a uhradí poštovné, i když pro jednoduchost spíš dodají nový kus nebo vrátí peníze.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Reklamace zipu u tašky Judy+2 19.11.2015 17:5
*Re: Reklamace zipu u tašky Fren 19.11.2015 17:53
*Re: Reklamace zipu u tašky Pam-pela 19.11.2015 17:56
*Re: Reklamace zipu u tašky margotka78 alias shit-roller 19.11.2015 18:2
*Re: Reklamace zipu u tašky ...neviditelná... 19.11.2015 18:52
*Re: Reklamace zipu u tašky withep 19.11.2015 18:52
*Re: Reklamace zipu u tašky ...neviditelná... 20.11.2015 9:31

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.