Zajímalo by mě, jestli by se neušetřilo, kdyby v domovech důchodců platili stálého lékaře i do služeb. Nyní je situace taková, že pokud odpoledne, v noci nebo o víkendu (kdy není přítomen praktický lékař) se někomu přitíží, tak sestra volá rychlou. Všechny případy, které by se daly vyřešit na místě, končí převozem do nemocnice a opětovným vrácením do důchoďáku. U toho našeho stojí rychlá každou chvíli a samotné zaměstnance záchranky jsem slyšela o tomhle systému mluvit jako o největším "zneužívání záchranky", které je ale zcela legální.
Co proplácení hospicové péče? V současné době je umírající pacient ve většině měst stále ještě v péči praktika, ta péče je ale často taková, že pacient zbytečně končí na akutním lůžku v nemocnici.
A samozřejmě si posvítit na všechny ty předražené zakázky atd.
Vrátit regulační poplatky, to by ale nejdřív musel nahoře přestat být bordel, v současné době jsem přesvědčená, že navýšení spoluúčasti by vedlo jenom a pouze k tomu, že by zbyla pro vyvolené jedince větší hromada peněz do vlastní kapsy.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.