| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Poruchy učení

8.11.2019 10:11:28 Ježibaba

Dysortografie - pomůcky, cvičení,hry

Ahoj, obracím se na Vás, kdo máte zkušenosti s dysortografií u svých dětí. Moje dcera, 4. třída má diagnostikovanou dysortografii a poruchu pozornosti od PPP.
Především má problémy se sluchovým vnímáním a z toho plynouci problémy s opisem textu a se psaním diktátů - vynechávání písmen, gramatické chyby, chybějící čárky a háčky nad písmeny.
Ve škole ji byl stanoven individuální plán, pracuje s ní i paní učitelka a chodí ke speciální pedagožce.Bylo mi doporučeno několik www.stránek pro procvičování doma,zjistila jsem ale že většina pomůcek je spíše určena dyslektikům. Můžete mi někdo doporučit osvědčené pomůcky,pracovní sešity apod,které využíváte při práci s dětmi doma? Díky
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Dysortografie - pomůcky, cvičení,hry Ježibaba 8.11.2019 10:11
*Re: Dysortografie - pomůcky, cvičení,h... Salamajka 8.11.2019 14:12
*Re: Dysortografie - pomůcky, cvičení,h... Pole levandulové 8.11.2019 14:44
*Re: Dysortografie - pomůcky, cvičení,h... Mariana +2 8.11.2019 14:45
*Re: Dysortografie - pomůcky, cvičení,h... sarmi 8.11.2019 19:45
**Re: Dysortografie - pomůcky, cvičení... sarmi 8.11.2019 19:47
***Re: Dysortografie - pomůcky, cviče... Ježibaba 11.11.2019 8:40
****Re: Dysortografie - pomůcky, cvi... Pole levandulové 11.11.2019 13:20

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.