| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Poruchy učení

11.11.2019 13:20:53 Pole levandulové

Re: Dysortografie - pomůcky, cvičení,hry

Ježibabo, pokud toho má tolik, jak píšeš, věnovala bych se hlavně těm nápravám a školní opravy ji prostě nadiktovala, už bych jí nezatěžovala. Dělala jsem to tak s dcerou, to co jí někam mohlo posunout, jsme udělaly, pokud se jednalo o to, aby našla chyby v diktátu a opravila si je, tak jsem jí je prostě ukázala. Nebo když jsem viděla, že čas běží a už je unavená a pozorností mimo, klidně jsem jí jeden den nadiktovala výsledky povinných sloupečků a druhý den naopak počítala a já jí přečetla četbu /měli každý den úkol ze čtení a počítání plus pak další z prvouky třeba a to fakt nedala/. Jak stárla a do toho cvičila ty nápravy, zvládala toho víc a víc, teď je už téměř v pohodě. A hlavně má tedy školu, kde úkoly ze dne na den nedávají, mají 1-2 úkoly týdně a mají na ně pět dnů, vše zvládají ve škole.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Dysortografie - pomůcky, cvičení,hry Ježibaba 8.11.2019 10:11
*Re: Dysortografie - pomůcky, cvičení,h... Salamajka 8.11.2019 14:12
*Re: Dysortografie - pomůcky, cvičení,h... Pole levandulové 8.11.2019 14:44
*Re: Dysortografie - pomůcky, cvičení,h... Mariana +2 8.11.2019 14:45
*Re: Dysortografie - pomůcky, cvičení,h... sarmi 8.11.2019 19:45
**Re: Dysortografie - pomůcky, cvičení... sarmi 8.11.2019 19:47
***Re: Dysortografie - pomůcky, cviče... Ježibaba 11.11.2019 8:40
****Re: Dysortografie - pomůcky, cvi... Pole levandulové 11.11.2019 13:20

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.