). A k robotovi je tedy potřeba i příslušný nábytek podle mého - který buď sedí úplně na zemí a nebo má natolik vysoké nožky, že pod něj robot zajede. My právě máme v obýváku všechno na cca 7-10 cm nožkách (plus 6 židlí, které by se musely zvedat nahoru), tzn. vysávat pod tím je potřeba, ale robot tam nevjede. Takže vysáváme holt klasicky.
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.