Jsem rozhodnutá si ve stejném věku rovnátka konečně dopřát. O invisalign kvůli ceně zájem nemám, ale samoligovací bych už brala. Od keramických zámečků mě už dvě ortodontistky zrazovaly s tím, že mají tendenci praskat. Nejsou prý tak odolné jako klasické kovové zámečky. Byla ta tvoje rovnátka v pohodě, žádný problém? Muselas nějak opatrněji kousat? Varoval tě někdo, že si máš na tento typ rovnátek dávat větší pozor?
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.