| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Koupě, prodej, pronájem nemovitosti

26.5.2021 2:58:32 Vážný2

Prodej kousku nemovitosti a převod peněz

Potřebuju prodat vzdáleným příbuzným (s nimiž jsme ne vždycky měli ideální vztahy) malý díl domu v horách (který oni potřebují ode mne ke scelení vlastnictví) za 120000 Kč, jak jsme se dohodli.

Přepokládám, že dostanu od kamaráda realiťáka mustr smlouvy, na kterém to vyplníme. Už mi dělal odhad, nebyl zas úplně levný, aby to musel realizovat.

A úplně se mi nechce blbnout s nějakou úschovou peněz/smluv kvůli nevelké částce. Takže si myslím, že by stačilo je zmocnit k podání smlouvy na KN a převést si to mezi sebou při podpisu z účtu na účet.

Řešili jste to někdo prakticky? Platili jste si to nějak po částech? Nebo jak na to.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Prodej kousku nemovitosti a převod peněz Vážný2 26.5.2021 2:58
*Re: Prodej kousku nemovitosti a převod... ...neviditelná... 26.5.2021 7:28
*Re: Prodej kousku nemovitosti a převod... ...neviditelná... 26.5.2021 7:29
*Re: Prodej kousku nemovitosti a převod... ivaxx 26.5.2021 7:59
*Re: Prodej kousku nemovitosti a převod... Janinka a dvě princezny 26.5.2021 10:28
*Re: Prodej kousku nemovitosti a převod... Monika 26.5.2021 11:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.