22.6.2026 18:05:07 Termix
Re: Jak se máte?
Mám se výborně. Skončily mi dětské kurzy, všechny studenty na VŠ jsem také vyzkoušela, mám jen jednotlivé studenty a učím jen čtyři až pět hodin denně, co víc jen dopoledne. Tedy odpoledne si užívám volno. Mám práci okolo dvou letních týdenních akcí, co budu od konce příštího týdne pořádat.
Těší mě, že boží mlýny melou a jistý pražský politik, se kterým jsem měla osobní špatnou zkušenost, nejspíš v politice s ostudou končí.
Potěšila mě velmi milá komunikace s firmou, co nám dělala nové zábradlí a já musela reklamovat madla. Vše krásně vyřešili a vyměnili.
Truhlář nám o víkendu dokončil novou ložnici a je nádherná.
No trochu mě šokovala návštěva zubaře. Z ceny jsem téměř omdlela

.
Odpovědět