| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna o čemkoliv

22.6.2026 18:05:07 Termix

Re: Jak se máte?

Mám se výborně. Skončily mi dětské kurzy, všechny studenty na VŠ jsem také vyzkoušela, mám jen jednotlivé studenty a učím jen čtyři až pět hodin denně, co víc jen dopoledne. Tedy odpoledne si užívám volno. Mám práci okolo dvou letních týdenních akcí, co budu od konce příštího týdne pořádat.
Těší mě, že boží mlýny melou a jistý pražský politik, se kterým jsem měla osobní špatnou zkušenost, nejspíš v politice s ostudou končí.
Potěšila mě velmi milá komunikace s firmou, co nám dělala nové zábradlí a já musela reklamovat madla. Vše krásně vyřešili a vyměnili.
Truhlář nám o víkendu dokončil novou ložnici a je nádherná.
No trochu mě šokovala návštěva zubaře. Z ceny jsem téměř omdlela :-).
Odpovědět
Průběh diskuze (41 názorů)
Téma: Jak se máte? Beat 22.6.2026 15:33
*Re: Jak se máte? Yuki 00,03,07 22.6.2026 17:43
**Re: Jak se máte? Senedra 22.6.2026 18:49
*Re: Jak se máte? Evelyn1968,2děti 22.6.2026 17:56
*Re: Jak se máte? Termix 22.6.2026 18:5
*Re: Jak se máte? Silvie+dva kluci 22.6.2026 19:3
*Re: Jak se máte? Inka ..|-.|-.-|.- 22.6.2026 19:13
*Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 19:24
*Re: Jak se máte? Bouřka 22.6.2026 19:36
**Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 19:41
***Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 20:0
****Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 20:1
*****Re: Jak se máte? Termix 22.6.2026 20:19
***Re: Jak se máte? Bouřka 22.6.2026 20:25
****Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 20:29
****Re: Jak se máte? Stáňa * 22.6.2026 20:47
*Re: Jak se máte? Stáňa * 22.6.2026 20:53
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:23
*Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 21:14
*Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 21:39
**Re: Jak se máte? Yuki 00,03,07 22.6.2026 22:2
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:12
***Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 22:21
****Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 22:24
****Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:28
****Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 22:48
***Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 22:57
*Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:8
**Re: Jak se máte? Inka ..|-.|-.-|.- 22.6.2026 22:16
*Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:10
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:16
***Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:20
**Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:23
*Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:20
**Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:21
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:28
****Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:46
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:30
**Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 22:40
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:44
****Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 22:53

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.