| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna o čemkoliv

22.6.2026 20:53:57 Stáňa *

Re: Jak se máte?

Mám se fajn, jen se toho strašně moc děje, potřebovala bych, aby měl den 48 hodin.
Práce, aktivity v obci, zahrada, akce plot.
Naštěstí jsme zdraví a moji rodiče taky, ťuk, ťuk. Tátovi je 87 a seká a suší s mamkou (ta je o 10 let mladší) hektarovou zahradu a hektatorové pole, k tomu se starají o zvířata. S určitou pomocí švagra, ale hlavně je to na nich, chtějí to tak. Snažím se s nimi každý večer mluvit a jsem vděčná, že je mám.

Dnes mi udělalo velkou radost setkání s lidmi v obci. Dáváme dohromady kandidátku do podzimních voleb za naši malou vesnici do mnohem větší a kandidátku budu vést já. Je s tím spojené docela dost administrativy a obcházení lidí s petičními archy (na to obcházení nás bude víc), ale jsem ráda, že jsme dali dohromady potřebný počet lidí na kandidátku, i když šanci na zvolení kromě první dvou je skoro nulová. Jako klidně se může stát, že někdo zespoda dostane nejvíc hlasů, ale mě těší to, že jsme ji vůbec vytvořili.
Odpovědět
Průběh diskuze (41 názorů)
Téma: Jak se máte? Beat 22.6.2026 15:33
*Re: Jak se máte? Yuki 00,03,07 22.6.2026 17:43
**Re: Jak se máte? Senedra 22.6.2026 18:49
*Re: Jak se máte? Evelyn1968,2děti 22.6.2026 17:56
*Re: Jak se máte? Termix 22.6.2026 18:5
*Re: Jak se máte? Silvie+dva kluci 22.6.2026 19:3
*Re: Jak se máte? Inka ..|-.|-.-|.- 22.6.2026 19:13
*Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 19:24
*Re: Jak se máte? Bouřka 22.6.2026 19:36
**Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 19:41
***Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 20:0
****Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 20:1
*****Re: Jak se máte? Termix 22.6.2026 20:19
***Re: Jak se máte? Bouřka 22.6.2026 20:25
****Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 20:29
****Re: Jak se máte? Stáňa * 22.6.2026 20:47
*Re: Jak se máte? Stáňa * 22.6.2026 20:53
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:23
*Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 21:14
*Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 21:39
**Re: Jak se máte? Yuki 00,03,07 22.6.2026 22:2
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:12
***Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 22:21
****Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 22:24
****Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:28
****Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 22:48
***Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 22:57
*Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:8
**Re: Jak se máte? Inka ..|-.|-.-|.- 22.6.2026 22:16
*Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:10
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:16
***Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:20
**Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:23
*Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:20
**Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:21
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:28
****Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:46
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:30
**Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 22:40
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:44
****Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 22:53

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.