Re: Jak se máte?
Mám se fajn, jen se toho strašně moc děje, potřebovala bych, aby měl den 48 hodin.
Práce, aktivity v obci, zahrada, akce plot.
Naštěstí jsme zdraví a moji rodiče taky, ťuk, ťuk. Tátovi je 87 a seká a suší s mamkou (ta je o 10 let mladší) hektarovou zahradu a hektatorové pole, k tomu se starají o zvířata. S určitou pomocí švagra, ale hlavně je to na nich, chtějí to tak. Snažím se s nimi každý večer mluvit a jsem vděčná, že je mám.
Dnes mi udělalo velkou radost setkání s lidmi v obci. Dáváme dohromady kandidátku do podzimních voleb za naši malou vesnici do mnohem větší a kandidátku budu vést já. Je s tím spojené docela dost administrativy a obcházení lidí s petičními archy (na to obcházení nás bude víc), ale jsem ráda, že jsme dali dohromady potřebný počet lidí na kandidátku, i když šanci na zvolení kromě první dvou je skoro nulová. Jako klidně se může stát, že někdo zespoda dostane nejvíc hlasů, ale mě těší to, že jsme ji vůbec vytvořili.
Odpovědět