| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní kožní problémy

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10224  [Dalších 10204 >>]
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
19.6.2023 18:18:00
Beat, to už je velká frajeřina, ladit outfit s modřinami ~t~
Beat 107867
19.6.2023 18:07:50
Majo, na stehne mám obří modřiny v působivem tvaru čísla 5 na hrací kostce~t~. To mám tedy od jedné části kola, do které se pravidelně flaknu, když a kolem manevruju. Ale koupila jsem si barevné pareo, v barvách mých modřin a obrazy per a motýlů. Takže dobry ~:-D
Mája+kluci 07, 11 95717
19.6.2023 15:58:50
Nóó, já se právě dohojila z cyklodržky, kterou jsem spáchala 1.6. ~:-D
Já teda měla několik ohraničenějších lišejů a fialové stehno. Co vypadá, že nebude mokvat, nechávám na vzduchu. Co mokvá, snažím se dostat pod krytí, hlubší věci ideálně pod náplast na vlhké hojení ("na puchýře"). Hemagel je super, ale myslím, že za 2 dny toho moc nevyřešíš, stejně to zas rozmáčíš.
Imho tě čeká rozhodnutí - buď pojmeš moře jako léčebnou terapii (začátek bude masakr, ale vypálí a stáhne to nejspíš skvěle) a necháš to volně, jen třeba na noc zakrýt, abys do toho nenabrala v posteli špínu/žmolky apod. Nebo půjdeš cestou léčení hamgelem apod., no ale pak tě čeká alespoň 5 dnů bez vody ~d~
Přeju hlavně bezproblémový výsledek a hlásím se do klubu žen s vlastnoručně dorasovanýma (nejen) nohama, taky tam mám jizvu vedle jizvy ~f~~:-D
byvala radka 154149
19.6.2023 15:53:25
naopak, v mori se ti krasne zahoji a vyhladi😆
Beat 107867
19.6.2023 15:40:35
Neznáma díky, ale tady ho neměli. Nicmene píšeš o něm tak verohodne, ze ho koupím a zařadím do výbavy. Ja teď, co jezdíme bez děti, nevozim téměř nic. Teď jsem mimořádně nabalila desinfekci, tejpy, nějaký obvazy a cosi na bolest. Je to něco geniálního v malém pytlíku, co stačí nasypat do pusy, nemusí se zapijet. To mám když jsem měla v Německu zánět sluchovodu. ~:-D
neznámá 91073
19.6.2023 15:23:20
Většinou doporučujete Hemagel, mě právě lékárník říkal, že na rozsáhlou odřeninu není Hemagel moc vhodný, že Hemagel je spíš na drobnější poranění, ale mě rána začínala mokvat, tak asi bylo potřeba spíš vysušit než Hemagel.
Beat, fakt zkus Alfasilver, mě moc pomohl, měla jsem sedřené celé koleno i s holení.
Beat 107867
19.6.2023 15:16:38
Ale důležitá info. Cestou z nemocnice jsme náhodou mijeli mini lékárnu v jedné vesničce. A tam měli nějaký sprej a hydforilni náplast. Tak jsem to aplikovala na nejhorší díry na kolene, zavázala a vyrazila na trek. Váhám, na kterou nohu víc kulhat~t~. Ale dobry
Beat 107867
19.6.2023 15:15:04
Myslel vně.~:-D Podíval se na mně, jak kdybych mu ukazovala stipanec od komára. Jako.. co řeším!?

Já už se x krát koupala v moři s odřeninami. Ale nikdy ne s tak velkou. A HLAVNĚ .. nikdy jsem negooglila, jestli je to dobry~:-D. No a když jsem se teď docetla, ze není, tak jsem nahlodana. Abych byla na nozicku hodna, ze jo.. Protoze, ja už takhle tu pravou nohu mám plnou jizev. Vypada hrozne. A tohle bude další. ~t~

Martina, 2 kluci 15942
19.6.2023 15:12:38
Asi u moře nebudeš mít, doma bych ti doporučila Hyiodine gel na rány (kombibace jódu - čistí a kys. hyaluronové - regeneruje tkáň), fantasticky to urychlí zacelení, nepřilepí se na ránu. Mám vyzkoušeno na mou popáleninu, máminu nehojící se ránu ve vlhkém prostředí, synův silniční lišej. Dál určitě Inadine, jak tu holky psaly.
Okolík 129526
19.6.2023 15:07:26
Hemagel by se měl překrýt sterilním nepřilnavým čtvercem a zakrýt náplastí s polštářkem nebo obvazem. Běžný čtvereček přischne a pak se může to zahojené servat při převažování.~d~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10224  [Dalších 10204 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.