| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 16784  [Dalších 16664 >>]
sarks 26335
6.9.2011 6:52:50
ahojte holky,
po dlouhé době jsem si vzpomněla,tak v rychlosti
Staník má 3.stupen postižení je autista nastoupil do 1.třídy auti školy a dostal 1 jedničku /z obrázku přidělování co kam patří /zatím se mu líbí ,škola začíná v 8.20 -12hod.a začal i do družiny do 13.30 to ho vyzvedávam zatím se mu líbí měl by mít odpoledne asistenta ,ale ten není tak to zkouší bez ,kdyby byl problém tak to odpískám,od října zkusíme nák kroužek jestli bude vyhovovat .

Vladík je páták má novou učitelku,divadlo ukončil už tam byli jen malé děti z 1.třídy,zustal klavír a pinpong,pc od října zatím je to ok,ze školy chodí sám tak co si přát.Jinak já jsem doma stále a zustanu i nadále

všechny moc zdravím ~:-D
Dooly. 12201
4.9.2011 17:54:30
ahojky,

sla jsem tu do termalu,kde je slane jezero,s 26% soli ,coz je stejne jako v mrtvem mori a zabralo,takze super...

Nyko,pokojicek se mi libi moc,ta zelena je bomba,mam v tehle kombinaci obyvak...bilo-zelena:-)

mejte se,ozvu se po 12.9.az budu doma..
Lída+2 28136
3.9.2011 21:30:46
JEn krátce.

NYko nádherný pokojíček~g~~R^

Reakce v pondělí.
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
3.9.2011 18:50:36
Ahojky,
tak jsme meli predelavaci tyden co byla Natalka s babickou v Recku a tady je vysledek
Natalky pokojicek:
pohled od postele


a pohled od dveri



Natalka mela radost, tak jsem zvedava, jak dlouho ji vydrzi, ze si tam bude uklizet.~t~

Lido fajn, ze se to Danovi lepsi, taky bych plvani v tomhle pripade nedovolila.
Manza at si tu neschopenku radsi necha napsat, neriskovala bych.

Ajo, to s tim autem je teda blby, snad se to brzo opravi a pojistka to pokryje. Co mas vubec za auto? Naposledy jsi mela snad favorita????
To vis, ze na dovoleny si ji maximalne libilo, hlavne s babickou-relativni volnost, nikdo ji nekybicoval a rozmazloval. No uz jsem ji zase vratila do reality.~;)
3-4 rok, jo? Tak to bysme mohli i vydrzet.~t~ Uz aby to bylo.

Ted zacal od pondelka chodit na nocnik. Coz je mega uspech, protoze jinak na to dlabal a cural, kde se mu zachtelo, ale holky, kdyby jste videli ten styl!!!!!
Musi byt nahaty a chodi si STOUPNOUT nad nocnik a vycura se. Je fakt, ze nikde jinde ani kapka, strefu ma fakt dobrou, ale kdyz tohle aplikuje i na kadeni, tak tam uz to tak 100% neni. UFFFF, jak ho tohle mam odnaucit?????? Kdyz ho chci posadit, tak rve jak tur.~a~~a~~a~

Dooly, tak si hezky uzivejte a snad se ti to brzo zlepsi.~3~

Ája, Maty 5/04 37435
1.9.2011 12:32:05
Ahoj,

jsem na skok za váma, jsem v práci, po obědě a nechce se mi nic, nejraději bych si dala šlofíka:-)

V neděli jsem se vracela z chalupy od známých a v Ostravě mě ze zadu nabourala Oktávka. Jsem zabrzdila za autem, které odbočovalo v levo a kluk za mnou si povídal s přítelkyní, nedával moc pozor a šup, už to bylo. Mám auto v servise, naštěstí jsem si mohla půjčit v práci Berlingo, tak mám čím jezdit. Ale byla to opravdu "super" tečka za dovolenou ~q~

Nyko, co Natálka, už přiletěli? Jak se jí na dovolené líbilo? Já jsem byla poprvé na dovči s Matějem když měl 4 roky a to bylo poprvé, co jsem si řekla, že už by to snad šlo. Opravdu, co si tak vzpomínám, tak mezi tím 3-4 rokem, když už chodil do školky, tak se to dalo si občas v klidu vypít kafe a nemuset mít oči i vzadu~;)

Dooly, užívejte si lázní. Co se týče ekzému, tak letošní léto je nějaké divné. Matějovi se ekzém vyhodil tak, jako ještě nikdy předtím. V pondělí jsem s ním byla u kožní a mažeme Loccoid 2x denně a nějak to ne a ne zmizet.

Lído tak to je skvělá zpráva, že se to Daníkovi lepší.
Lída+2 28136
31.8.2011 11:46:03
ten picí smajlík tam být neměl~t~....těsně vedle...

jinak manžel včera po 20dnech dobral ATB a dle mího by potřeboval neschopenku nebo nevím v jakým stavu se zase nachází.......přičítám to těm ATB...bolesti břicha, hlavy, únava.....
Lída+2 28136
31.8.2011 11:43:10
Ahoj všem.

Dětem co půjdou zítra do školy, přeji krásný začátek roku!~;((

Vikymu popřejeme dodatečně, ten si užívá prázdnin~;)

Jinak včera jsme byli s Danem v Praze na urologii. TAk snad po 4letech se blízká an lepší časy......ranní dávky jsou OK denní nikoli. A hlavně....za duben-4x, květen 4x, červen-1x, červenec-4x, srpen-1x.....vidíte to výrazný zlepšení~;)
já to nechtěla zakřiknout,ale včera mě uroložka uklidnila, že to je OK. Orienťák nekončit...jen na podzim víc dozorovat převlečení do suchýho....

znova jsem s ní probrala to, že ho chtějí do plaveckýho kroužku.....no v žádným případě....to jsem jim řekla taky~v~(dle nich mrhání talentem)až bude zdravej a´t si klidně plave......jsme se shodli s uroložkou obě....
JAk se vyjádřila ona proti orienťáku nic nemám i kdyby zmoknul...proti tomuhle mám hodně.....
Dan ji vylíčil zážitky z tábora a z pětidenních závodů....i nepříjemná sestřička roztála a smála se taky.
Lída+2 28136
31.8.2011 7:50:18
Dooly třeba jde o chvilkové zhoršení a zase se to zlepší.~;)

Já budu muset asi do termálů. Zase mi vylejzá exém.A tam mi prostě zmizel.
Dooly. 12201
30.8.2011 19:29:53
ahojky,hlasim,ze v laznichje to prima,odpocinek,masaze,jen me se ekzem jeste zhorsil:-(
Lída+2 28136
24.8.2011 11:04:12
Ahoj holky v sobotu jsme byli u dědy na oslavě bylo mu 85. Tak jsme si to užili sešli jsem se tam všichni. I když moje mamka a teta měli tendenci říci každýmu svýmu dítěti,že to není důležitý a pokud se nám to nehodí tak to navadí. Tohle jsme se sestřenkama shodli…to nepochopíme. Proč by jsme tam jako neměli přijet…..
Navíc jsme nenašli u rodičů pochopení ani v našem společným daru pro dědu….prostě mu uspořádat zabijačku.
Prase nemá cca 4roky a pořád o tom mluví jak to bylo fajn…..
Tak jsme sehnali prase a řezníka a začátkem listopadu bude prostě zabijačka. Švagr drsně na mamku, že nemusí jezdit vůbec….pokud se jí to nelíbí, protože měla nejvíc keců, že nám říkala, že tohle teda v žádným případě…..(sestřenka co to vymyslela se jí ptala předem)
Teta kyselý obličej……vůbec nepochopili, že jsme mu chtěli fakt udělat velkou radost.
Navíc já a sestřenka se tam dostavíme o půl dne předem a vše nachystáme….po nich NIKDO NIC nechce.
Navíc sestřenka tam zůstane v neděli a vygruntuje jim barák,aby neměli problém s tímhle…..

V neděli a pak každý den trávím od 14h s rukama na koupališti. Loni na konci prázdnin nám ho předělali. Tak…využíváme…vodu ohřívají solarkem….je dokonce 26C. Musím říci, je to tam hezký jen trochu malý,ale ono tam už nebylo víc místa…..takže to musí stačit. Tím pádem jsem k dnešku přečetla 2knížky :-D

Jinak manžel chtěl jet na oslavu a nějak mu ta cesta neudělala dobře a tak má dovču a včera už mu bylo zase dobře.
Já si vezmu dovču zítra a v pátek a míním hodně vymáchat chlapečky :-D

Nákupy do školy mám hotový už od června v tesku měli nějaký výprodeje a sešity za 1Kč…takže jsem Lukovi nahrabala sešity už tehdy.:-D Koupila Lukovi úhloměr a nějaký pravítka. Potřebuju koupit Lukovi sálovky na TV,ale oni ho 42 tlačí a větší neměli…půjdu s ním na další pokus….tady u nás.

Ájo teda dovolená zní přímo nádherně. Super, že jste si to užili. Tento týden už asi tak idylický nebude…nesnáším obcházení DR.
Jinak u nás taky prázdninový spaní nic moc….koukali úterý středa na TVdo 21h…Luk si pak ještě do 22čte….pak mu chodí mažel krást čtení.jinak čtou večer dlouho….půjčili si teď v knihovně čtyřlísty…v těch leží Dan a Luk v dospělým vyhrábl: Titanic : poslední tajemství lodi snů / Brad Matsen ; [z anglického originálu ... přeložila Alena Šmídová] a ještě měl Drákulu a toho jen zhltnul. On už nemá v dětským skoro co číst chudák.

Tak NYko koukám, že píšeš o střevních problémech. Doufám, že je Vám dobře a dneska jste na tom výletu.
NYty je šikulka, že má obaleno. Dan i Luk to obalují hned ten den jak to dostanou dom…na konci roku. Dan má teď 2 kufírky na VV takže nic nekupuju. Luk skoro nic nepotřebuje, tím, že je na gymplu vše fasujou ve výtvarný třídě.
A doufáme, že dovča příští rok opravdu vyjde. TeĎ jsem měla v plánu nějaký zámky,ale kašlu na ně…je vedro….
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 16784  [Dalších 16664 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.