| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 840] Názory 841850 z 16579  [Dalších 15729 >>]
Beruška+J02A07T10 48718
4.2.2014 16:25:26
to je úsměvné.. mám syna 3 a 7 měsíců.. prakticky nemluví - expresivní disfázie.. chtěla bych vidět toho borce.. který by ho za 5 měsíců dokázal začít učit písmenka.. a čísla..
on teda čísla pozná, ukáže na prstech, ale protože prakticky nemluví.. všechny čísla jsou dvě.. to je jediné, které dokáže vyslovit.
Žžena 83005
4.2.2014 16:21:18
Strašidlo,
já si tak trochu myslím, že české školství by zůstalo českým školstvím i v případě zavedení školy od 4 let ~t~ Ta změna by musela být daleko hlubší a komplexně společenská, ne jen kosmetická úprava délky docházky ~:-D
Kafe 134466
4.2.2014 16:11:16
Škola od 4 let by se mi líbila - učivo by se rozložilo na delší dobu, nebylo by to tak selektivní, jako české školství. Když jsem slyšela od známé, že u nich v první třídě propadly 4 děti...~:(
Anni&Annika 50178
4.2.2014 16:00:47
Anett...kolik jsi poznala statnich skolek?~e~..ja teda jen tu nasi, ale tu uz jsem znala od netere a te starsi a chtela jsem i tam, i kdyz mala nebyla spadova. Ale ja ji teda rozhodne jako odkladovou nevidim ani ted, kdy uz je mala ve 2 tride~d~
Ropucha + 2 120300
4.2.2014 15:57:25
Monty, mám stejnou zkušenost.
A upřesnila bych to asi tak, že školka je dobrá příležitost k seznámení s kolektivem jedinců na různém stupni sociálního (i jiného) vývoje a příležitost vyzkoušet si mezi nimi přežít :-)
Anni&Annika 50178
4.2.2014 15:55:36
Anett...ale pak je na rodici, aby diteti vybral to co mu vyhovuje...ja si myslim ze vyber je a ja osobne na nasi statni skolku nedam dopustit. A to me starsi dite chodilo do nemecke skolky a skoly /az do druhe tridy, stejne jako mala ted v cechach/.
Tudiz porovnavam SVE dve deti v ceskem a nemeckem zarizeni.
Ja si osobne myslim, ze kdyz chce dite ve 4 cist a psat, at si to dela, nase se s tim take seznamila, ale radsi se venovala jine cinnosti a ja byla rada, ze to co dela ve skolce ji vyhovuje /rada tvori a maluje a ve skolce si i rada hrala/.
A taky si nemyslim, ze by byla nejak pozadu a nepremyslim ani o tom, co se mohla jeste v jejich 4 letech bez problemu naucit. Kazde dite je jine. Ja mam sve dite zamerene jinak a taky mi nevadi, ze ve skolce nemeli technicky krouzek /vzdyt muzu nejaky sehnat sama/. Mezi 4-5 rokem si me dite samo naslo ve skrini technicke soucastky, kabely, zastrcky a propojilo svou videokameru s televizi, nainstalovalo videokameru tak, ze videlo nas /byli jsme kazdy v jine mistnosti a tak umisteni nebylo lehke/ a spokojene pozorovalo co delame. Nikdy jsem doma nic podobneho nedelali. Tento technicky zajem vykazuje od te doby casteji~d~....
Takze kdyz dite projevi zajem, zaridim nejaky krouzek. Stejne tak bych postupovala, pokud by me dite projevilo abnormalni zajem v tomto veku o matematiku ci cteni. Bud bych se poohlidla po jine skolce, nebo se ji snazila rozvijet mimo skolku.
Proste je to jen na detech a nas rodicich, na nasi volbe. Stezovat si na to ze se mi nelibi ma skolka, netreba~d~
anemon 100064
4.2.2014 15:54:07
Naše školka také učí.
Monty 129940
4.2.2014 15:36:06
Syn chodil do školky od tří let, vždycky do smíšené třídy, a že by se tam něco naučil, to teda ani omylem.
Měli od 4 nebo 5 let angličtinu, takže pár slovíček z angličtiny. To je všechno. Myslím, že školka je hlavně důležitá pro rozvoj sociálních dovedností dítěte.
Suza007 91095
4.2.2014 15:36:06
tak na tom samozřejmě něco je :-)
Ropucha + 2 120300
4.2.2014 15:33:12
Žženo, věkově smíšená třída s dobrou učitelkou je ve státní školce výhra ~R^
To je ta varianta, kterou považuji v rámci možností za uspokojivou.
[<<Předchozích 840] Názory 841850 z 16579  [Dalších 15729 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.