| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Posilování, cvičení, pohyb

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8433  [Dalších 8413 >>]
Lei 37503
4.5.2023 10:44:52
Jestli Ti nevadí ukecaná americká angličtina s hodně emerickým projevem (woooow, guyyyys :-D), zkus Blogilates - jestli je tedy už neznáš, není to nic neprofláklého. Casey pořád mele pantem, ale já to beru i jako poslech AJ ~:-D. Videa jsou různá, nějaká mám oblíbená, jiná vybírám náhodně. Kamarádka jela i nějaké její x-denní výzvy atp.
Lenka Pražanda 128023
4.5.2023 10:05:12
To zní jako nepovedená hodina TV. To nemůže bavit nikoho. Já znám jen videa s hudbou. Ať je to aerobní cvičení nebo jen posilko. Je to živé a zábavné. Trenér tě vyloženě nabudí. Ale já jsem dlouhé roky chodila na aerobic, tak ty cviky znám a umím si sestavu složit sama. Na to video nepotřebuju. Spíš si to doplním nějakou výzvou. Baví mě, že mi to poskládá cviky i opakování tak, aby se rovnoměrně procvičily všechny partie, takže na to nemusím moc myslet.
Ty appky se jmenují 30 denní nebo 20 denní výzva a na výběr je všechno možné podle toho, jestli chceš jen zpevnit nebo budovat svaly. Když tě to nechytne, prostě jí vymažeš a zkusíš něco jiného.
Róza 26159
3.5.2023 21:24:36
Moje videa jsou bez hudby. Dříve jsem pokyny trenéra poslouchala, ale teď již vím, co tak zhruba říká a hlídám si to sama. Když poslouchám něco pro mě zajímavého, pomůžeme mi to ten čas přežít. Vím, že většinu lidí cvičení baví, ale mě prostě ne a nemyslím si, že by v tomto změna cvičení pomohla. Prostě cvičení mi pomáhá, ale nudí ~d~
Kopřiva Dvoudomá 34182
3.5.2023 18:44:39
Najdi si na youtube natural movement, MOVNAT. Přirozený pohyb v přírodě i v interiéru.
Lenka Pražanda 128023
3.5.2023 14:51:20
To moc nechápu. To video má hudbu a navíc trenér říká co máš dělat. Jak u toho můžeš poslouchat něco jiného? Mě by to úplně rozhodilo.
Pro mě je cvičení relax, vyčistím si tak hlavu. Možná tě jen nebaví ta videa a něco jiného tě chytne :-)
Róza 26159
3.5.2023 14:29:32
Já se u toho naopak spíš koukám, než poslouchám. Mám u cvičení ve sluchátkách puštěný nějaký podcast, protože cvičení mi sice pomáhá, ale vůbec mě nebaví, tak abych vydržela :-).
Nemám moc představu, co je nyní možné, proto jsme založila tuhle diskuzi. Ráda se podívám na jakékoliv možnosti, třeba i poslechové.
Lenka Pražanda 128023
3.5.2023 10:19:59
Musí to být video? Já nezvládnu koukat a současně cvičit. Víc mi vyhovují procvičovací appky. Stáhneš si do mobilu fitness trénink na doma a ono ti to generuje konkrétní cviky a opakování. Poskládá to za tebe celou sestavu. Vyhovuje mi, že mi to i počítá nebo odměřuje čas když se jedná o cvik na výdrž. Časem se zvyšuje obtížnost, takže neděláš to samé. Současně víš, jaké partie procvičuješ.
Evelyn1968,2děti 6269
2.5.2023 21:48:37
Tancuju někdy podle zumba videa, skoro každá pop písnička má zumba choreo.
Abigail* 76789
2.5.2023 21:25:11
Já radši chodím cvičit ven, ale když se dokopat, tak si vybírám různé cvičení na youtube. Třeba fyzio pilates od Fitshakeru, nebo různé zumba choreografie. Jiné cviky si dokážu poskládat celkem sama.
Na instagramu se mi ale líbí ukázky od pilates živě s cvičení s Šárkou u obou se dají předplatit lekce.
Sabi + 2 42333
2.5.2023 19:58:51
Mně moc vyhovuje Kondice.cz. Začala jsem s ní při covidu. Je tam spousta různých cvičení, dobře se filtruje podle druhu, pokročilosti, délky nebo si vybereš konkrétního cvičitele. K tomu spousta článků i podcasty.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8433  [Dalších 8413 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.